Gazeteci – Yazar Hacı Hasdemir aramızdan ayrıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın futbolculuk yıllarını anlatan 'Aman Babam Görmesin', ‘İstanbul’un 100 Sporcusu’ ve ‘İstanbul’un 100 Spor Kulübü’ kitaplarının yazarı ve Zaman gazetesi Galatasaray Muhabiri Hacı Hasdemir, vefat etti.

08 Kasım 2013 Cuma, 13:48
Haberin galerisi için tıklayınız  
Haberin videosu için tıklayınız  
Yaklaşık bir yıldır tedavisi süren Hasdemir, bugün vefat etti. Hasdemir'in cenazesi, bugün saat 15.30'da Kozlu Gasılhanesi'ne getirilerek toprağa verilmek üzere memleketi Tokat'a uğurlandı.

Hastalığı süresince milletvekili ve eski milli futbolcu Hakan Şükür, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay olmak üzere sevenleri ve dostlarının yalnız bırakmadığı Hasdemir, ziyaretler sırasında sürekli dua temennisinde bulunmuştu.

Galatasaray Spor Kulübü, Hacı Hasdemir'in vefatı sebebiyle bir taziye mesajı yayınladı.
1973 yılında Yozgat'ta dünyaya gelen Hacı Hasdemir, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden 1994 yılında mezun oldu. Meslek hayatına 1995 yılında Samanyolu Televizyonu'nda başlayan Hasdemir, daha sonra Zaman Gazetesi Spor Servisi'nde mesleğine devam etti.

Hacı Hasdemir evli ve iki çocuk sahibiydi.

Merhum Hacı Hasdemir, 2005 yılında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın futbol serüvenini 'Aman Babam Görmesin' adlı kitapta toplamıştı.

Hacı Hasdemir 2002'de Dünya Kupası Finalleri'ne katılan Milli Takımımızın yıldızlarının hikayesini kitaplaştırmıştı.
Hacı Hasdemir'e Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

MK
women wanting to cheat click i cheated on my wife now what
my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend

DİĞER MEDYA HABERLERİ
>