Gazeteci Can Süphandağlı vefat etti

İzmir’de yayınlanan Ege Telgraf Gazetesi’nin Genel Yayın Koordinatörü Can Süphandağlı, bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybetti.

Eklenme: 21 Kasım 2016 - 11:07 / Son Güncelleme: 21 Kasım 2016 - 11:07 / Editör: Büşra Kılıç

İzmir basının sevilen isimlerinden, Ege Telgraf Gazetesi Genel Koordinatörü Can Süphandağlı yaşama veda etti. Rahatsızlığı nedeniyle Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bir süredir tedavi gören Süphandağlı’nın hayatını kaybetmesi büyük üzüntüye sebep oldu.

Can Süphandağlı’nın cenazesi 21 Kasım 2016 Pazartesi günü (bugün)  Alsancak Hocazade Camisi’nden son yolculuğuna uğurlanacak. Süphandağlı’nın cenazesi öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Urla Çeşmealtı Güvendik Mezarlığı’na defnedilecek.

1962 yılında İzmir’de doğan Can Süphandağlı, Ege Telgraf Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Aylin Süphandağlı ile evliydi, gazetenin Yazı İşleri Müdürü Aycan Süphandağlı’nın da babasıydı. 54 yaşında hayata gözlerini yuman Can Süphandağlı bir kız evlat ve bir kız torun sahibiydi.
Can Süphandağlı, 1967 – 1977 yılları arasında İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı yapan ve 1977 yılında yaşama veda eden merhum gazeteci Sabri Süphandağlı’nın da oğluydu.

Basın İlan Kurumu camiası olarak merhum Can Süphandağlı’ya Allah’tan rahmet, acılı ailesine de sabırlar dileriz.