Güldüren 'sokak röportajı'

Van'da yayın yapan bir televizyonunun, 'generallerin tutuklanması ve kadına şiddet' konularında yaptığı sokak röportajı, izleyenleri gülümsetiyor.

18 Şubat 2013 Pazartesi, 09:36
VAN - Yerel bir televizyonda yayınlanan 'Sokağın Nabzı' isimli programın çekimlerinde, muhabir ile vatandaşlar arasında yaşanan ilginç ve bir o kadar da komik diyaloglar, izleyenlerin ilgisini çekiyor.

Bir süre önce sosyal medyada da yayınlanan ve vatandaşların sorulara verdiği yanıtlarla izlenme rekorları kıran sokak röportajında, 'Üç generalin tutuklanması ve kadına şiddet' konuları ele alınıyor.

Televizyonun Genel Yayın Yönetmeni İsmail Topçuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin ve kentin gündemini vatandaşlara sormak için 'Sokağın Nabzı' adlı bir program hazırladıklarını belirterek, gündemle ilgili soruları vatandaşlara yönelttiklerini söyledi.

Ülkedeki ve kentteki gelişmelerle ilgili düşüncelerini belirten vatandaşların, izleyicileri güldürdüğünü vurgulayan Topçuoğlu, ''Televizyonda yayınlanan ve insanların dikkatini çeken sokak röportajını, bir süre önce sosyal medyada da paylaştık. Görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde yer alınca röportajda geçen diyaloglar halk arasında espri konusu haline geldi ve büyük yankı buldu'' dedi. AA

Muhabir: Özkan Bilgin

Yayıncı: Ömer Erim Baştimar

MK
i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
why does my husband cheat click i want my husband to cheat
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
my husband cheated click affairs with married men

DİĞER MEDYA HABERLERİ
>