SON DAKİKA
   İsrail'den Mescid-i Aksa'da namaz engeli    Erdoğan Hristiyanların Paskalya Bayramını kutladı    Midibüs şarampole yuvarlandı    Siyasi, sosyal, ekonomik dönüşüm yaşanıyor    "Divit kalem" minareli cami ibadete açıldı    3 saatlik yol 15 dakikaya iniyor    529 idam kararı için neden konuşmuyorsun?    Millet 10 Ağustos'ta başkanını seçecek    Diyala'da 7 bin aile evlerini terk etti    NSU sanığına aşk mektubu yağıyor    Everest'te ölü sayısı 13'e yükseldi    Kapalı gişe oyunlara karaborsa önlemi    Batı ile ilişkilerin normalleşmesinde engel yok    Otomobil lastiklerinde yerli çelik dönemi başlıyor    Meşal'den "ayrılığın bitirilmesi" çağrısı    Batan feribotta ölü sayısı 32'ye çıktı    Isparta-Antalya karayolunda kaza    Aday olursa Cumhurbaşkanımız destekleyecektir    Anıtkabir'in küçük ziyaretçilerine sürprizler...    4 Fransız gazeteci serbest

Güldüren 'sokak röportajı'

Van'da yayın yapan bir televizyonunun, 'generallerin tutuklanması ve kadına şiddet' konularında yaptığı sokak röportajı, izleyenleri gülümsetiyor.

18 Şubat 2013 Pazartesi, 09:36
VAN - Yerel bir televizyonda yayınlanan 'Sokağın Nabzı' isimli programın çekimlerinde, muhabir ile vatandaşlar arasında yaşanan ilginç ve bir o kadar da komik diyaloglar, izleyenlerin ilgisini çekiyor.

Bir süre önce sosyal medyada da yayınlanan ve vatandaşların sorulara verdiği yanıtlarla izlenme rekorları kıran sokak röportajında, 'Üç generalin tutuklanması ve kadına şiddet' konuları ele alınıyor.

Televizyonun Genel Yayın Yönetmeni İsmail Topçuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin ve kentin gündemini vatandaşlara sormak için 'Sokağın Nabzı' adlı bir program hazırladıklarını belirterek, gündemle ilgili soruları vatandaşlara yönelttiklerini söyledi.

Ülkedeki ve kentteki gelişmelerle ilgili düşüncelerini belirten vatandaşların, izleyicileri güldürdüğünü vurgulayan Topçuoğlu, ''Televizyonda yayınlanan ve insanların dikkatini çeken sokak röportajını, bir süre önce sosyal medyada da paylaştık. Görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde yer alınca röportajda geçen diyaloglar halk arasında espri konusu haline geldi ve büyük yankı buldu'' dedi. AA

Muhabir: Özkan Bilgin

Yayıncı: Ömer Erim Baştimar

MK

DİĞER MEDYA HABERLERİ
BASINDA BUGÜN

Yaygın Süreli Yayınlar

Akşam Gazetesi

Bugün Gazetesi

Cumhuriyet Gazetesi

Dünya Gazetesi

Fanatik Gazetesi

Fotomaç Gazetesi

Habertürk Gazetesi

Hürriyet Gazetesi

Milliyet Gazetesi

Milli Gazete

Posta Gazetesi

Radikal Gazetesi

Sabah Gazetesi

Sözcü

Star Gazetesi

Takvim Gazetesi

Taraf Gazetesi

Türkiye Gazetesi

Vakit Gazetesi

Vatan Gazetesi

Yeni Asya Gazetesi

Yeni Şafak Gazetesi

Zaman Gazetesi

Ortadoğu Gazetesi

PARA PİYASALARI

20 Nisan 2014Pazar

  • BIST 100 73.476 -0,12
  • DOLAR 2,1295 0,28
  • EURO 2,9425 0,14
  • STERLİN 3,5759 0,12
  • ALTIN 88,861 0,07
  • O/N REPO 10,42%
  • BİLEŞİK FAİZ 9,69 0,21
  • CUMHURİYET ALTINI 593,54 0,07
  • EURO/DOLAR 1,3810 -0,03
>