“Haddini bilsin”

“Bu, terbiyesizce bir ifadedir…”PEKİN (AA)- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunduğu Çin’de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demirtaş’ın Suruç konusunda Cumhurbaşkanlığı ile ilgili iddialarına ilişkin “Bunlar kendi üzerindeki karanlık bulutları dağıtmaya yönelik adımlar. Haddini bilsin” dedi Erdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Suruç katliamı konusunda Cumhurbaşkanlığı’na yönelik iddialarıyla ilgili soruları şöyle yanıtladı: “Bu, […]

Eklenme: 30 Temmuz 2015 - 09:31 / Son Güncelleme: 30 Temmuz 2015 - 9:31 / Editör: BIK

“Bu, terbiyesizce bir ifadedir…”PEKİN (AA)- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunduğu Çin’de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demirtaş’ın Suruç konusunda Cumhurbaşkanlığı ile ilgili iddialarına ilişkin “Bunlar kendi üzerindeki karanlık bulutları dağıtmaya yönelik adımlar. Haddini bilsin” dedi

Erdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Suruç katliamı konusunda Cumhurbaşkanlığı’na yönelik iddialarıyla ilgili soruları şöyle yanıtladı:

Bu, terbiyesizce bir ifadedir. Cumhurbaşkanlığı makamının bu tür densizliklere, alçaklıklara düşmeyecek kadar yüksek bir makam olduğunu özellikle ifade etmek isterim”.

Her şeyden önce bu ifadeleri kullanan şahıs, 6-7-8 Ekim, 50 kişinin öldüğü o katliamın baş sorumlusudur. Şu anda dokunulmazlık zırhı altında bugüne kadar bu süreci ne yazık ki getirmiştir, lekelemiştir, gölgelemiştir. Şu anda da hala, Avrupa’nın ve ABD’nin bir terör örgütü olarak ifade ettiği PKK’ya yönelik böyle bir yaklaşımı ortaya koyamamaktadır.

Bunların ağzından çıkan her kelamı kulaklarının duyması lazım. Her şeyden önce bu güne kadar ülkenin huzuru, refahı için çalışan bir Cumhurbaşkanına, kalkıp da bu tür yakıştırmaların içerisine girmek, olsa olsa sadece kendi üzerindeki o karanlık bulutları dağıtmaya yönelik adımlardır. Haddini bilsin.”

Anadolu Ajansı

MU

i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what has my boyfriend cheated on me quiz
i cheated on my boyfriend with a black guy go i cheated on my boyfriend what do i do
my girlfriend cheated on me with my best friend blog.linglinzhu.com cheat on my girlfriend
i cheated on my boyfriend should i tell him how to cheat on your boyfriend help i cheated on my boyfriend
marriage affairs developersalley.com wife cheat
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what