Hastaneye anlamlı bağış

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine iki bronskopi cihazı bağışlandı.

Eklenme: 10 Ekim 2016 - 15:03 / Son Güncelleme: 10 Ekim 2016 - 15:03 / Editör: Büşra Kılıç
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine iki bronskopi cihazı bağışlandı. ( İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği - Anadolu Ajansı )

İZMİR- İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden yapılan açıklamada, Muharrem Açıkgöz’ün muayene için gittiği hastanede bronkoskopi ünitesindeki yoğunluğun fazla olduğunu, mevcut cihazların da yetersiz kaldığını gözlemlemesi üzerine hastaneye yardımcı olmak istediği belirtildi.

Açıkgöz’ün, hastaneye kendi, eşi ve vefat eden ablası Merhume Fatma İşçi adına iki bronkoskopi cihazı bağışladığı kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Uzm. Dr. Enver Yalnız, göğüs hastanesi olması sebebiyle kış döneminde çok daha fazla hasta başvurusu yaşandığını belirterek, “Bağışçılarımız bu zaman aralığında hastanemize tetkik ve tedavi için gelecek hastalar adına önemli bir bağış yapmış oldular. Kendilerine desteklerinden dolayı hastalarımız ve hastanemiz adına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

AA