Hayatlarında ilk kez sinemaya gittiler

Bodrum ilçesinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında aralarında hiç sinemaya gitmemiş kadınların da olduğu yaklaşık 150 kişilik grup, “Kurtuluş Son Durak” adlı filmi izledi.Bodrum’da, aralarında daha önce hiç sinemaya gitmemiş olan yaklaşık 150 kadın sinemayla tanıştı. Bodrum Kent Konseyi Kadın Meclisi, Bodrum Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğince (ÇYDD) 8 Mart Kadınlar Günü […]

Eklenme: 5 Mart 2015 - 15:23 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Bodrum ilçesinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında aralarında hiç sinemaya gitmemiş kadınların da olduğu yaklaşık 150 kişilik grup, “Kurtuluş Son Durak” adlı filmi izledi.Bodrum’da, aralarında daha önce hiç sinemaya gitmemiş olan yaklaşık 150 kadın sinemayla tanıştı.

Bodrum Kent Konseyi Kadın Meclisi, Bodrum Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğince (ÇYDD) 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte bir araya gelen kadınlar, bir alışveriş merkezindeki sinemada, “Kurtuluş Son Durak” adlı filmi izledi.

Bodrum Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nermin Gönen, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bodrum’un belde ve köylerinde yaşayan, sinemaya hiç gitmemiş kadınları bir araya getirdiklerini söyledi. Gönen, filmi izlemek üzere Bodrum’a yaklaşık 150 kadının geldiğini ifade etti.

Sinemaya ilk kez gelen Emine Dönmez, kendisi için ilginç bir duygu olduğunu dile getirdi. Dönmez, “Havası çok farklı. Nasıl olduğunu izleyip göreceğiz” diye konuştu.

Fatma Köse de daha önce ev işleri ve diğer sıkıntılar yüzünden fırsat bulup sinemaya gelemediğini, güzel bir duygu olduğunu belirtti. Sinemaya ikinci kez gelen Muazzez Erol, filmi sinemada izlemenin heyecan verici olduğunu ifade etti.

Kısırlar köyünden gelen 69 yaşındaki Feride Demir de sinemaya gelmeye hiç fırsatı olmadığını dile getirerek, “Hayvancılıkla uğraştık, tütüncülükle uğraştık. Şimdi evdeyim. 4 çocuk annesiyim. Bizi buraya getirenlere teşekkür ediyorum. Çok değişik ve güzel bir gün yaşıyoruz” dedi.

AA- Ali Ballı

MU

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat
dream that i cheated on my boyfriend i cheated on my boyfriend how to get him back i cheated on my boyfriend quotes
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me
my husband cheated why women cheat affairs with married men