Hindistan’da bina çöktü: 11 ölü

Hindistan’ın Mumbai kentinde üç katlı bir binanın çökmesi sonucu 11 kişinin öldü. Enkazda çok sayıda kişinin kalmış olmasından endişe ediliyor.ANKARA (AA) – Hindistan’ın Mumbai kentinde üç katlı bir binanın çökmesi sonucu 11 kişinin öldüğü bildirildi. BBC’nin haberine göre, sabah erken saatlerde çöken binanın enkazı altında çok sayıda kişinin mahsur kalmış olmasından endişe ediliyor. Yerel basın, […]

Eklenme: 4 Ağustos 2015 - 10:52 / Son Güncelleme: 4 Ağustos 2015 - 10:52 / Editör: BIK

Hindistan’ın Mumbai kentinde üç katlı bir binanın çökmesi sonucu 11 kişinin öldü. Enkazda çok sayıda kişinin kalmış olmasından endişe ediliyor.ANKARA (AA) – Hindistan’ın Mumbai kentinde üç katlı bir binanın çökmesi sonucu 11 kişinin öldüğü bildirildi.

BBC’nin haberine göre, sabah erken saatlerde çöken binanın enkazı altında çok sayıda kişinin mahsur kalmış olmasından endişe ediliyor.

Yerel basın, belediyenin binayı “eski ve virane yapı” olarak kayıtlara geçirerek boşaltılmasını istediğini, ancak binada yaşayanların buna uymadığını belirtti.

Hindistan’ın Mumbai kenti, Asya’da emlak fiyatları ve kiraların en yüksek olduğu şehirler arasında bulunuyor. 18 milyon nüfuslu kentte halkın yüzde 60’ının bu nedenle gecekondularda yaşamak zorunda kaldığı belirtiliyor. Boş arsanın da çok az olduğu kentte 14 bin binanın 70 yaşından daha eski olduğu tahmin ediliyor.

Mumbai’de son iki yılda bina çökmeleri sonucu en az 100 kişi hayatını kaybetti.

Muhabir: Emel Öz Gözellik

AMT

dream that i cheated on my boyfriend gpatterson.com i cheated on my boyfriend quotes
why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again