Hugh Jackman yeniden İstanbul’a gelecek

Sanatçı, 30-31 Mayıs ve 1 Haziran’da hayranlarıyla buluşacak.Ünlü Broadway yıldızı Hugh Jackman, “An Evening with Hugh Jackman” gösterisiyle yeniden İstanbul’a gelecek. Ses tellerindeki kanama nedeniyle Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki ilk gösterisinin ardından sahneye çıkamayan sanatçı, 30-31 Mayıs ve 1 Haziran’da hayranlarıyla buluşacak. Sanatçıya, İstanbul’daki gösterisinde 32 kişilik orkestra ve dans ekibi eşlik etmişti. Yaklaşık 2,5 […]

Eklenme: 1 Nisan 2015 - 14:24 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 22:52 / Editör: BIK

Sanatçı, 30-31 Mayıs ve 1 Haziran’da hayranlarıyla buluşacak.Ünlü Broadway yıldızı Hugh Jackman, “An Evening with Hugh Jackman” gösterisiyle yeniden İstanbul’a gelecek.

Ses tellerindeki kanama nedeniyle Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki ilk gösterisinin ardından sahneye çıkamayan sanatçı, 30-31 Mayıs ve 1 Haziran’da hayranlarıyla buluşacak.

Sanatçıya, İstanbul’daki gösterisinde 32 kişilik orkestra ve dans ekibi eşlik etmişti. Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan sanatçının müzik ve dansla hayatını anlattığı performansına sanatseverlerin ilgisi büyük olmuştu.

AA- Hilal Uştuk

MU

why does my husband cheat read i want my husband to cheat
my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
cheat women wives that cheat cheat women