Huzurevi sakinleri yemekte moral buldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “Yaşlılar Haftası” dolayısıyla kentteki huzurevi sakinleri için yemek verdi.İstanbul Büyükşehir Belediyesince verilen yemekte, huzurevi sakinleri, bir araya geldi. Topkapı’daki 1453 Sosyal Tesisleri’nde verilen yemekte konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nihat Macit, belediyenin yaşlılara yönelik çalışmalarına degindi. Macit, “Çalışmalarının ötesinde kişisel olarak bizler yaşlılarımıza neler yapmışız bunu sorgulamak zorundayız. Zira bizim […]

Eklenme: 24 Mart 2015 - 16:38 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “Yaşlılar Haftası” dolayısıyla kentteki huzurevi sakinleri için yemek verdi.İstanbul Büyükşehir Belediyesince verilen yemekte, huzurevi sakinleri, bir araya geldi.

Topkapı’daki 1453 Sosyal Tesisleri’nde verilen yemekte konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nihat Macit, belediyenin yaşlılara yönelik çalışmalarına degindi.

Macit, “Çalışmalarının ötesinde kişisel olarak bizler yaşlılarımıza neler yapmışız bunu sorgulamak zorundayız. Zira bizim inancımız yaşlılara bir hafta değil, ömürlerinin sonuna kadar bakmayı asli bir görev olarak bizlere yüklemektedir. Bizler ana babaya ‘öf’ bile diyemeyen bir inancın mensuplarıyız. Bizler, büyüklerimize senede bir hafta değil 365 gün saygı gösteren, hizmet veren bir toplumuz” diye konuştu.

Farklı nedenlerle evlatları tarafından bakılmayan yaşlılara devletin kurumlarıyla sahip çıktığını anlatan Macit, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 21 farklı noktada huzurevi, yaşamevi, çocuk ve gençlik merkezlerinde başta yaşlılar olmak üzere, engellilere ve tüm ihtiyaç sahiplerine yönelik hizmet verdiğini ifade etti.

Kent Orkestrası Türk Müziği Topluluğu’nun konser verdiği yemekte, yaşlılar turnuvası kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Yemeğe, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Muzaffer Saraç, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Salih Efiloğlu, İstanbul Darülaceze Müdürü Raşit Taşkın ile kentteki huzurevi sakinleri katıldı.

AA- Kenan Irtak

MU

i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what has my boyfriend cheated on me quiz
i had a dream that my boyfriend cheated on me turbofish.com has my boyfriend cheated on me quiz
women looking to cheat infidelity in marriage my wife cheated on me now what