İETT’den YGS için 630 ilave sefer

İETT, 15 Mart Pazar günü yapılacak YGS’ye girecek öğrenciler için 630 ilave sefer koydu.İSTANBUL İETT’den yapılan açıklamada, YGS dolayısıyla sefer sayılarının artırıldığı ve ana arterlere yeni hatlar konulduğu belirtildi. İETT’nin, sınava girecek öğrencilerin ücretsiz seyahat edebileceği sınav günü 55 hatta 77 ilave araç ile sefer sayısını 558’e çıkardığı kaydedildi. Hat olmayan üç güzergahta ise sınav […]

Eklenme: 13 Mart 2015 - 21:27 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

İETT, 15 Mart Pazar günü yapılacak YGS’ye girecek öğrenciler için 630 ilave sefer koydu.İSTANBUL

İETT’den yapılan açıklamada, YGS dolayısıyla sefer sayılarının artırıldığı ve ana arterlere yeni hatlar konulduğu belirtildi.

İETT’nin, sınava girecek öğrencilerin ücretsiz seyahat edebileceği sınav günü 55 hatta 77 ilave araç ile sefer sayısını 558’e çıkardığı kaydedildi.

Hat olmayan üç güzergahta ise sınav gününe özel ek 9 araç ve 72 sefer konulduğu, bu güzergahların Fatih Mahallesi-Yan Yol-Aksaray, Fatih Mahallesi-Yan Yol-Mecidiyeköy ve Mahmutbey-Yenibosna olarak planlandığı aktarıldı. Takviye hatların her birinin 3 araçla 24 sefer yapacağı ifade edildi.

Açıklamada, var olan 55 hattaki artan araç sayısının 77’ye, sefer sayısının ise 558’e çıktığı bildirildi.

Sınava girilecek okulların yoğun olduğu bölgelere hizmet veren hatlarla İETT’nin toplamda 86 ilave araç ve 630 ilave seferle sınav günü hizmet sunacağı duyuruldu.

Muhabir: Abidin Mutlu Bozdağ

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
i cheated on my boyfriend should i tell him has my boyfriend cheated on me quiz help i cheated on my boyfriend
marriage affairs affair dating sites wife cheat
women looking to cheat site my wife cheated on me now what
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again