İki “Usta” aynı dizide mafya lideri oldu

Interpol tarafından aranan bir mafya liderini canlandırmak için diziye Ercan Kesal dahil oldu. Böylece Çetin Tekindor’la birlikte iki usta, kötü karakter olarak izleyiciyle buluşacak.

Eklenme: 18 Ekim 2016 - 09:53 / Son Güncelleme: 18 Ekim 2016 - 9:57 / Editör: Arzu CİHANGİR
Ercan Kesal (sol), Çetin Tekindor (sağ)

Show TV’de yayınlanan İçerde adlı dizi iddialı senaryosu ve oyucu kadrosuyla izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Sadece reytinglerde elde ettiği başarılarla değil sosyal medyada da uzun süre çok konuşulan konular arasında yer almasıyla da ünlendi. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler  gibi isimlerin rol aldığı dizinin dün geceki bölümüne sürpriz bir isim daha eklendi.

Interpol tarafından aranan bir mafya liderini canlandırmak için diziye Ercan Kesal da girdi. Böylece kötü adam rolünde izleyici karşısına çıkan Çetin Tekindor’a bir diğer kötü adam rolüyle Kesal eşlik edecek. Çekimleri ağırlıkla Unkapanı’nda devam eden dizide bir diğer usta oyuncu Nihal Koldaş da ev yemekleri satan bir mekanın sahibi olarak hayatını sürdüren ve dizinin iki as karakterin de annesi rolünde.
fotograf

Dizinin konusu; Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy)  ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

BİK