“İkinci Adım Yok” kısa film senaryo yarışması

Madde bağımlılığına karşı farkındalık oluşturulması amacıyla SETEM tarafından Yeşilay’ın desteğiyle düzenlenen yarışmaya, 8 Mayıs’a kadar başvurulabilecek.Madde bağımlılığına karşı farkındalık oluşturulması amacıyla Sinema ve Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği (SETEM) tarafından Yeşilay’ın desteğiyle düzenlenen “İkinci Adım Yok” kısa film senaryo yarışmasına başvuru başladı. SETEM’den yapılan açıklamada, kolayca temin edilebilen yeni ve çok tehlikeli uyuşturucu türlerinin, gençler […]

Eklenme: 16 Mart 2015 - 11:38 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Madde bağımlılığına karşı farkındalık oluşturulması amacıyla SETEM tarafından Yeşilay’ın desteğiyle düzenlenen yarışmaya, 8 Mayıs’a kadar başvurulabilecek.Madde bağımlılığına karşı farkındalık oluşturulması amacıyla Sinema ve Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği (SETEM) tarafından Yeşilay’ın desteğiyle düzenlenen “İkinci Adım Yok” kısa film senaryo yarışmasına başvuru başladı.

SETEM’den yapılan açıklamada, kolayca temin edilebilen yeni ve çok tehlikeli uyuşturucu türlerinin, gençler için ciddi bir tehdit ve tehlike oluşturduğu kaydedildi.

Açıklamada, uyuşturucu ve farkındalık konulu en iyi senaryoların seçileceği yarışmada, gençlerin ve ebeveynlerin farkındalık düzeylerinin arttırılması ve uyuşturucuya karşı gençlere bir mücadele alanı oluşturulmasının amaçlandığı bildirildi.

Yarışmacıların gençleri ve ebeveynleri düşünmeye sevk edecek en fazla 3 sayfa olacak şekilde senaryoları hazırlamaları gerektiği belirtilen açıklamada, bu senaryoların 8 Mayıs’a kadar gönderilmesi gerektiği aktarıldı.

Jüri tarafından, yarışma konusuna uygun, en etkili ve özgün hikayeye sahip, prodüksiyon açısından uygulanabilecek 3 senaryonun seçileceği kaydedilen açıklamada, değerlendirme sonuçlarının 15 Mayıs’ta “www.setemakademi.com” internet adresinden duyurulacağı, dereceye girenlere telefon ve elektronik posta yoluyla bilgi verileceği ifade edildi.

Açıklamada, “Dereceye giren birinci eser sahibi 5 bin, ikincisi 3 bin, üçüncüsü bin 500 lira ile ödüllendirilecek. Başvuru koşulları ve ayrıntılı bilgi www.setemakademi.com adresinde yer almakta” denildi.

AA- Uğur Aslanhan

MU

dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes
i cheated on my boyfriend with a black guy go i cheated on my boyfriend what do i do
women wanting to cheat thesailersweb.com i cheated on my wife now what
i cheated on my boyfriend should i tell him has my boyfriend cheated on me quiz help i cheated on my boyfriend