İş bulma vaadiyle dolandırıcılık iddiası

Adana’da 4 kadından 700 lira aldığı ileri sürülen şüpheli, kadın polisi de dolandırmak isterken suçüstü yakalandı.Kamu hastanesinde işe yerleştirme bahanesiyle 4 kadından 700 lira aldığı öne sürülen şüpheli, kadın polisi de dolandırmak isterken suçüstü yakalandı. Polise başvuran 4 kadın, işe yerleştireceği bahanesiyle kendilerinden 700 lira aldığını iddia ettikleri Serdar G’den (33) şikayetçi oldu. Asayiş Şube […]

Eklenme: 2 Mart 2015 - 16:07 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Adana’da 4 kadından 700 lira aldığı ileri sürülen şüpheli, kadın polisi de dolandırmak isterken suçüstü yakalandı.Kamu hastanesinde işe yerleştirme bahanesiyle 4 kadından 700 lira aldığı öne sürülen şüpheli, kadın polisi de dolandırmak isterken suçüstü yakalandı.

Polise başvuran 4 kadın, işe yerleştireceği bahanesiyle kendilerinden 700 lira aldığını iddia ettikleri Serdar G’den (33) şikayetçi oldu. Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, kadınlardan S.S. aracılığıyla şüpheli ile irtibat kurdu.

Sivil giyimli kadın polis ve S.S, Serdar G. ile bir kafede buluştu. Kadın polisin, iş bulacağını vaat eden şüpheliye, seri numaraları alınmış 200 lirayı verdiği anda kafedeki iki sivil polis, Serdar G’yi yakaladı.

Şüphelinin yakalandığı anı, kafedeki güvenlik karası da kaydetti.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Serdar G, sevk edildiği adliyede tutuklandı.

AA- Yusuf Koyun

MU

i cheated on my boyfriend with a black guy open i cheated on my boyfriend what do i do
i cheated on my boyfriend with a black guy go i cheated on my boyfriend what do i do
marriage affairs developersalley.com wife cheat
cheat women wives that cheat cheat women