İslam elektronik bilekliği AA Editör Masası’nda tanıttı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, halen Adalet ve İçişleri bakanlıklarınca uygulanan ”Elektronik bileklik sistemi”ni AA Editör Masası’nda tanıttı. ANKARA (AA) – İslam, bu uygulamanın, kadına karşı şiddetle mücadelede de kullanılacağını belirterek, “Şiddet dolayısıyla koruma kararı alınmış insanlara tamamen uygulansın, yurt çapında uygulansın kararı verildikten sonra farklı bir alt yapı çalışmasına gerek duyulacağı açık. Tamamen […]

Eklenme: 20 Şubat 2015 - 11:51 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, halen Adalet ve İçişleri bakanlıklarınca uygulanan ”Elektronik bileklik sistemi”ni AA Editör Masası’nda tanıttı.

ANKARA (AA) – İslam, bu uygulamanın, kadına karşı şiddetle mücadelede de kullanılacağını belirterek, “Şiddet dolayısıyla koruma kararı alınmış insanlara tamamen uygulansın, yurt çapında uygulansın kararı verildikten sonra farklı bir alt yapı çalışmasına gerek duyulacağı açık. Tamamen hakim kararıyla uygulanabilecek bir sistem bu. Kişinin ne kadar tehdit altında olduğu, ne kadar risk altında olduğuna göre verilecek bu kararlar” dedi.

Panik butonu uygulamasının devam ettiğini yerine bir sistem oturtulmadan bitirilmeyeceğini vurgulayan İslam, “Ama pilot uygulamanın sonuçlarını aldık. Belli oranlarda etkili panik butonu, ancak uzmanların geldiği nokta şu, bundan çok daha etkili elektronik takip sistemleri var ve Türkiye’de uygulanıyor. Bunu geliştirip Türkiye’de yaygınlaştırmak bundan çok daha etkili olan diğer elektronik takip sistemlerine bir geçiş iyi bir revizyon olur düşüncesi hakim oldu. Onun için biz sistemi ortadan kaldırmıyoruz, revize ediyoruz. Revize ederken de farklı bir biçimi kullanmaya başlayacağız.” şeklinde konuştu.

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
why does my husband cheat read i want my husband to cheat
why does my husband cheat scottdangelo.com i want my husband to cheat
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
marriage affairs click wife cheat
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again