‘İsrail adına casusluk’ davasında idam kararı

Gazze’de, “İsrail için casusluk yaptığı” gerekçesiyle 1 kişi idam cezasına çarptırıldı.GAZZE (AA) – Gazze’de, “İsrail için casusluk yaptığı” gerekçesiyle 1 kişinin idam cezasına çarptırıldığı bildirildi. Gazze İçişleri Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan habere göre, Yüksek Askeri Mahkeme, “İsrail için casusluk yaptığı” tespit edilen 30 yaşındaki A.Ş.’nin idam edilmesi yönünde karar aldı. İsrail ambargosu altındaki Gazze’de […]

Eklenme: 6 Ağustos 2015 - 14:42 / Son Güncelleme: 6 Ağustos 2015 - 14:42 / Editör: BIK

Gazze’de, “İsrail için casusluk yaptığı” gerekçesiyle 1 kişi idam cezasına çarptırıldı.GAZZE (AA) – Gazze’de, “İsrail için casusluk yaptığı” gerekçesiyle 1 kişinin idam cezasına çarptırıldığı bildirildi.

Gazze İçişleri Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan habere göre, Yüksek Askeri Mahkeme, “İsrail için casusluk yaptığı” tespit edilen 30 yaşındaki A.Ş.’nin idam edilmesi yönünde karar aldı.

İsrail ambargosu altındaki Gazze’de genellikle İsrail hesabına “casusluk” yapanlar idamla cezalandırılıyor. Daha önce de İsrail istihbaratı lehine “casusluk” yaptıkları tespit edilen Filistinlilere idam cezası verilmişti.

Muhabir: Hacer Başer

AMT

why does my husband cheat click i want my husband to cheat
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
my girlfriend cheated on me should i take her back link did my girlfriend cheat on me