İsrail Beyt Hanun Sınır Kapısını kapattı

İsrail, Beyt Hanun (Erez) Sınır Kapısı’nı kapattığını bildirdi.GAZZE (AA) – Gazze Sınır Kapıları İdaresi kaynaklarından alınan bilgiye göre, İsrail, ağırlıklı olarak Gazze ve Batı Şeria arasındaki geçişlerin sağlandığı Beyt Hanun’u kapattığını Filistin tarafına iletti. Kaynaklar, sınır kapısının Gazze Şeridi’nden İsrail’in güneyine roket atılması gerekçe gösterilerek kapatıldığını ifade ederek, İsrail’in yalnızca insani durumlar için geçişe izin […]

Eklenme: 1 Eylül 2015 - 11:48 / Son Güncelleme: 1 Eylül 2015 - 11:48 / Editör: BIK

İsrail, Beyt Hanun (Erez) Sınır Kapısı’nı kapattığını bildirdi.GAZZE (AA) – Gazze Sınır Kapıları İdaresi kaynaklarından alınan bilgiye göre, İsrail, ağırlıklı olarak Gazze ve Batı Şeria arasındaki geçişlerin sağlandığı Beyt Hanun’u kapattığını Filistin tarafına iletti.

Kaynaklar, sınır kapısının Gazze Şeridi’nden İsrail’in güneyine roket atılması gerekçe gösterilerek kapatıldığını ifade ederek, İsrail’in yalnızca insani durumlar için geçişe izin vereceğine değindi.

İsrail ordusundan sabah saatlerinde yapılan açıklamada, Gazze Şeridi’nden roket fırlatıldığı iddia edilmişti. Açıklamada, saldırının başarısız bir girişim olduğu ve roketin Filistin topraklarına düştüğü kaydedilmişti. Saldırıdan Gazze’deki küçük bir silahlı grubun sorumlu olduğu ileri sürülmüştü.

İsrail tarafı zaman zaman Gazze’den İsrail’e roket atıldığını iddia ediyor. Ancak söz konusu roketlerin boş arazilere düştüğü, can kaybı ve yaralanmalara

Anadolu Ajansı

AMT

i had a dream that my boyfriend cheated on me turbofish.com has my boyfriend cheated on me quiz
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
marriage affairs developersalley.com wife cheat
marriage affairs women cheat on their husbands will my husband cheat again