İsrail’den keyfi gözaltılar

İsrail askerlerinin 4 Filistinliyi gözaltına aldığı bildirildi. Yerel kaynaklar, İsrail askerlerinin Batı Şeria’da bazı evlere baskın yaptığını, bu çerçevede Nablus kentine bağlı Birun beldesinde 1, El-Halil kentinde 2, El-Arub Mülteci Kampı’nda da 1 Filistinli genci gözaltına aldığını ifade etti. İsrail ordu radyosu ise askerlerin 3 Filistinliyi gözaltına aldığını, bu kişilerin üzerinde tabanca, şarjör ve mermi […]

Eklenme: 1 Şubat 2015 - 13:10 / Son Güncelleme: 1 Şubat 2015 - 13:10 / Editör: BIK

İsrail askerlerinin 4 Filistinliyi gözaltına aldığı bildirildi.
Yerel kaynaklar, İsrail askerlerinin Batı Şeria’da bazı evlere baskın yaptığını, bu çerçevede Nablus kentine bağlı Birun beldesinde 1, El-Halil kentinde 2, El-Arub Mülteci Kampı’nda da 1 Filistinli genci gözaltına aldığını ifade etti.

İsrail ordu radyosu ise askerlerin 3 Filistinliyi gözaltına aldığını, bu kişilerin üzerinde tabanca, şarjör ve mermi bulunduğu iddia edildi.

Öte yandan Emniyet kaynakları, Kudüs’ün Bab el-Amud bölgesinde İsrail otobüsüne yapılan taşlı saldırıda bir askerin yaralandığını bildirdi.

İsrail güçleri Batı Şeria ve Kudüs’te sık sık düzenledikleri baskınlarda, çeşitli suçlamalarla Filistinlileri gözaltına alıyor.

Muhabir: Qays Abu Samra
Yayınlayan: İsmail Fidan

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat
i had a dream that my boyfriend cheated on me turbofish.com has my boyfriend cheated on me quiz
why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife