İstanbul semalarında panik…

Acil inişe neden olan olayda uçak bu hale geldi.İSTANBUL (AA) – İstanbul’dan Singapur’a hareket eden Singapur Havayolları’na ait uçak kuş sürüsüne girdi. Motor ve burun bölümünde göçük meydana gelen uçak, Atatürk Havalimanı’na acil indi. Atatürk Havalimanı’ndan 17 Ağustos Pazar günü 255 yolcusuyla havalanan Boeing-777 tipi uçak, yükseldiği sırada kuş sürüsüne girdi. Burun ve motor kısmında […]

Eklenme: 18 Ağustos 2015 - 14:29 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Acil inişe neden olan olayda uçak bu hale geldi.İSTANBUL (AA) – İstanbul’dan Singapur’a hareket eden Singapur Havayolları’na ait uçak kuş sürüsüne girdi. Motor ve burun bölümünde göçük meydana gelen uçak, Atatürk Havalimanı’na acil indi.

Atatürk Havalimanı’ndan 17 Ağustos Pazar günü 255 yolcusuyla havalanan Boeing-777 tipi uçak, yükseldiği sırada kuş sürüsüne girdi. Burun ve motor kısmında çarpma nedeniyle hasar oluşan uçağın kaptan pilotu, Atatürk Havalimanı’na dönme kararı aldı. Gerekli izinlerin alınmasının ardından uçak, acil indi.

Bakıma alınan uçağın burnunda ve motorunda çarpmanın etkisiyle göçükler oluştuğu, burada da ölü kuşlar bulunduğu görüldü.

Muhabir: İzzet Taşkıran

women wanting to cheat click i cheated on my wife now what
why do i want my wife to cheat on me brokenwrenchbrewing.com why do i want to cheat on my wife
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated