İstanbul Ticaret Odası duyuruları www.ilan.gov.tr’de

İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) düzenlediği fuarlara ilişkin duyurular Basın İlan Kurumu’nun (BİK) ilan portalı www.ilan.gov.tr’de.

Eklenme: 25 Ekim 2018 - 06:51 / Son Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 11:49 / Editör: Ferhat Esnek

Ülkemizdeki ticaret, küçük sanayi ve hizmet sektörlerinin hızla gelişmesini, yaygınlaşmasını teşvik eden, yurtdışında yeni pazarlar oluşturmak ve iş dünyasının gelişmesinin önündeki engellerin kaldırılması için çalışan İTO ile 57 yıldır resmi ilan ve reklamların süreli yayınlarda yayınlatılmasına aracılık eden, yazılı basının en büyük destekçisi olan BİK arasındaki işbirliği sonucunda İTO’nun gerçekleştirdiği fuarlara ilişkin duyurular www.ilan.gov.tr’de yayınlanmaya başladı.

İlk yerli Ticaret Odası olarak 14 Ocak 1882 tarihinde kurulan İTO’nun Yurtiçi ve Yurtdışı fuar etkinliklerine ilişkin tüm bilgiler ilan.gov.tr internet sitemizin “Kurum Harici İlanlar” bölümünde İTO için özel olarak tasarlanan sayfada yer alıyor. İTO ilanları sayfasından fuarlara ilişkin katılım şartları, taahhüt edilen hizmetler, banka ve ödeme bilgileri, fuar başlangıç ve bitiş tarihleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ülkemizdeki kurum ve kuruluşlarının mevzuat hükümleri doğrultusunda gazetelerde ve elektronik ortamda yayınlattığı resmi ilanları tek çatı altında toplayan www.ilan.gov.tr, kamu kurum ve kuruluşlarının gazetelerde yayınlatılan resmi ilanlarının yanında kurumsal duyurularının da yayınlandığı, Türkiye’nin en büyük resmi ilan ve kamusal duyuru platformu olmayı hedefliyor.

Bu gaye kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarıyla yürütülen işbirliği çalışmalarının sonucunda Vakıfbank ve Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün kurumsal duyuruları, ihale ilanları www.ilan.gov.tr’nin Kurum Harici İlanlar bölümünde yayınlanmaya başlanmıştı.