İstanbul Valiliğinden tatil açıklaması

İstanbul Valiliği öğrencilerin merakla beklediği yarın okulların tatil mi? sorusuna ilişkin bir açıklama yaptı.İSTANBUL İstanbul Valisi Vasip Şahin, Twitter hesabından yaptığı açıklamada don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle 8 Ocak Perşembe günü eğitim ve öğretime bir gün ara verildiğini duyurdu. İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada da bu gece ve yarın beklenen hava sıcaklığının […]

Eklenme: 7 Ocak 2015 - 20:11 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

İstanbul Valiliği öğrencilerin merakla beklediği yarın okulların tatil mi? sorusuna ilişkin bir açıklama yaptı.İSTANBUL

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Twitter hesabından yaptığı açıklamada don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle 8 Ocak Perşembe günü eğitim ve öğretime bir gün ara verildiğini duyurdu.

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada da bu gece ve yarın beklenen hava sıcaklığının -4 derece civarında olması, mevcut kar yağışının tahmin edildiği gibi yoğunluğu azalsa bile bırakacağı kütlenin kuvvetli don ve buzlanma nedeniyle ulaşımda zorluk ve tehlikeye yol açacağının anlaşıldığı belirtildi.

Açıklamada “Bu nedenle Valiliğimizce öğrencilerin herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları bakımından anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde eğitim ve öğretime 8 Ocak 2015 Perşembe günü bir gün süre ile ara verilmesi uygun görülmüştür” denildi.

Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personelin idari izinli sayılacağı vurgulandı.

Muhabir: İbrahim Halil Çekici, Abidin Mutlu Bozdağ

MK

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat
i cheated on my boyfriend with a black guy i cheated on my boyfriend quotes i cheated on my boyfriend what do i do
why do i want my wife to cheat on me how do you know your wife cheated why do i want to cheat on my wife
my girlfriend cheated on me with my best friend go cheat on my girlfriend
women looking to cheat infidelity in marriage my wife cheated on me now what
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what