İstanbul’da eğitime kar engeli

İstanbul Valisi Şahin, don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle 8 Ocak Perşembe günü eğitim ve öğretime bir gün ara verildiğini bildirdi. İSTANBUL (AA) – İstanbul Valisi Vasip Şahin, Twitter hesabından yaptığı açıklamada don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle 8 Ocak Perşembe günü eğitim ve öğretime bir gün ara verildiğini duyurdu. İstanbul Valiliğinden […]

Eklenme: 7 Ocak 2015 - 23:25 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

İstanbul Valisi Şahin, don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle 8 Ocak Perşembe günü eğitim ve öğretime bir gün ara verildiğini bildirdi.

İSTANBUL (AA) – İstanbul Valisi Vasip Şahin, Twitter hesabından yaptığı açıklamada don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle 8 Ocak Perşembe günü eğitim ve öğretime bir gün ara verildiğini duyurdu.

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada da bu gece ve yarın beklenen hava sıcaklığının -4 derece civarında olması, mevcut kar yağışının tahmin edildiği gibi yoğunluğu azalsa bile bırakacağı kütlenin kuvvetli don ve buzlanma nedeniyle ulaşımda zorluk ve tehlikeye yol açacağının anlaşıldığı belirtildi.

Açıklamada “Bu nedenle Valiliğimizce öğrencilerin herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları bakımından anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde eğitim ve öğretime 8 Ocak 2015 Perşembe günü bir gün süre ile ara verilmesi uygun görülmüştür” denildi.

Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personelin idari izinli sayılacağı vurgulandı.

why does my husband cheat read i want my husband to cheat
dream that i cheated on my boyfriend i cheated on my boyfriend how to get him back i cheated on my boyfriend quotes
i cheated on my boyfriend with a black guy i cheated on my boyfriend quotes i cheated on my boyfriend what do i do
i cheated on my boyfriend should i tell him how to cheat on your boyfriend help i cheated on my boyfriend
marriage affairs affair dating sites wife cheat
cheat women what makes married men cheat cheat women