İstanbul’un yolları gece asfaltlanacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ekipleri sorumluluk alanındaki yolları trafiği aksatmamak için taşımalı sistemle gece asfaltlayacak.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ekipleri sorumluluk alanındaki yolları trafiği aksatmamak için taşımalı sistemle gece asfaltlayacak. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, bahar döneminin gelmesiyle yolların bakımı ve asfalt çalışmaları başladı. Ekipler, […]

Eklenme: 3 Nisan 2015 - 21:44 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ekipleri sorumluluk alanındaki yolları trafiği aksatmamak için taşımalı sistemle gece asfaltlayacak.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ekipleri sorumluluk alanındaki yolları trafiği aksatmamak için taşımalı sistemle gece asfaltlayacak.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, bahar döneminin gelmesiyle yolların bakımı ve asfalt çalışmaları başladı. Ekipler, yollarda tespit ettiği bozulmaları düzeltmek amacıyla asfalt onarımı, kısmi kaplama (yama) ve tam kaplama yapacak.

Ekipler ana arterler başta olmak üzere Avrupa ve Anadolu yakasında asfalt yenileme çalışmalarını trafiği aksatmayacak şekilde gece yarısından sonra yapacak. Çalışmalar saat 23.00 ile 05.00 arasında gerçekleşecek. Gece çalışmalarında ışıklı güvenlik ve yönlendirme levhaları ile vatandaşların güvenliği sağlanacak.

Çalışma kapsamında her iki yakada toplam 399 ana ulaşım yolunun asfaltının yenilenmesi planlanıyor. Çalışmalarda sezon boyunca 2 bin 300 personel, 18 kazıyıcı, 24 robot, 22 yama, 16 silindir, 45 finişer (asfalt serme makinesi) görev yapacak.

İstanbul’un ana caddelerine, yenileme, yeni yapım ve onarım için 2 milyon ton asfalt dökülecek.

Muhabir: Hanife Sevinç

just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated