İsveç’ten BM’ye acil çağrı

İsveç, terör örgütü DAEŞ zulmünün önüne geçilmesi için BM’ye acil toplanma çağrısı yaptı.STOCKHOLM (AA) – İsveç Dışişleri Bakanı Margot Wallström, terör örgütü DAEŞ’in kadın ve çocuklara karşı uyguladığı şiddete karşı önlem alınması amacıyla Birleşmiş Milletler’e (BM) acil toplanma çağrısında bulundu. Wallström, çağrısında, terör örgütünün kadın ve çocuklara uyguladığı özellikle cinsel şiddetin kabul edilemez olduğunu belirterek, […]

Eklenme: 27 Ağustos 2015 - 13:24 / Son Güncelleme: 27 Ağustos 2015 - 13:24 / Editör: BIK

İsveç, terör örgütü DAEŞ zulmünün önüne geçilmesi için BM’ye acil toplanma çağrısı yaptı.STOCKHOLM (AA) – İsveç Dışişleri Bakanı Margot Wallström, terör örgütü DAEŞ’in kadın ve çocuklara karşı uyguladığı şiddete karşı önlem alınması amacıyla Birleşmiş Milletler’e (BM) acil toplanma çağrısında bulundu.

Wallström, çağrısında, terör örgütünün kadın ve çocuklara uyguladığı özellikle cinsel şiddetin kabul edilemez olduğunu belirterek, BM’nin bu konuda acilen önlem alması gerektiğini ifade etti.

Wallström, ayrıca, BM Güvenlik Konseyi’nden de özel bir toplantı yapılmasını talep edeceğini bildirdi.

İsveç Dışişleri Bakanı Wallström, bakanlık görevine başlamadan önce BM’nin çatışma bölgelerindeki cinsel şiddeti önleme konusundaki ilk özel temsilcisi görevinde bulunuyordu.

Muhabir: Uğur Ertaş

AMT

i cheated on my boyfriend with a black guy open i cheated on my boyfriend what do i do
marriage affairs developersalley.com wife cheat
cheat women robertsuk.com cheat women
cheat women what makes married men cheat cheat women
marriage affairs survivingediscovery.com will my husband cheat again