Kaçaklara Edirne’yi Bulgaristan diye tanıtmış

Edirne’de yakalanan 28 kaçağın yaşadıkları Türk filmi “Banker Bilo”yu hatırlattı. Kaçakları Edirne’de bir köyde bırakan aracın sürücüsü onlara Bulgaristan’a geldiklerini söylemiş. EDİRNE Edirne’de, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan Suriye ve Iraklı 28 kişi yakalandı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Edirne Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, Bulgaristan sınırındaki Uzgaç köyünde gerçekleştirdiği trafik denetiminde, […]

Eklenme: 18 Ocak 2015 - 11:38 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Edirne’de yakalanan 28 kaçağın yaşadıkları Türk filmi “Banker Bilo”yu hatırlattı. Kaçakları Edirne’de bir köyde bırakan aracın sürücüsü onlara Bulgaristan’a geldiklerini söylemiş.
EDİRNE

Edirne’de, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan Suriye ve Iraklı 28 kişi yakalandı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Edirne Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, Bulgaristan sınırındaki Uzgaç köyünde gerçekleştirdiği trafik denetiminde, E.B’nin kullandığı 34 FV 2691 plakalı kamyoneti durdurdu.

Ekipler, 6 kişilik kamyonette sıkışık halde yolculuk yapan 28 kişi buldu. Yolcuların, Irak ve Suriyeli kaçaklar olduğu tespit edildi.

Askerler, üşüyen bazı kaçaklara parkalarını verdi. 28 kişi, sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.

Sürücü E.B, gözaltına alındı. Ayrıca kamyonet, 15 gün trafikten men edildi.

Kaçakların ifadesinde, kendilerine kılavuzluk eden sürücünün köyü Bulgaristan olarak tanıttığını ve Türkiye’de olduklarını öğrenince şaşırdıklarını söylediği öğrenildi.

Kaçakların yaşadıkları, “Banker Bilo” filmini anımsattı.

Filmde, Almanya’ya gitmek isteyen kişiler kamyonetle İstanbul’un bir semtinde bırakılmış ve İstanbul “Münih” olarak tanıtılmıştı.

Muhabir: Salih Baran

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat