Kadın doğum hastanesine saldırdılar

Irak ordusunun Felluce’deki kadın doğum hastanesine 3 varil bombasıyla saldırdığı, olayda kadın ve çocuklardan oluşan 25 kişinin öldüğü, 30 kişinin de yaralandığı bildirildi.ENBAR (AA) – Irak ordusunun Felluce’deki kadın doğum hastanesine 3 varil bombasıyla saldırdığı, olayda kadın ve çocuklardan oluşan 25 kişinin öldüğü, 30 kişinin de yaralandığı bildirildi. Enbar İl Meclisi’nden yapılan yazılı açıklamada, “Felluce […]

Eklenme: 13 Ağustos 2015 - 15:28 / Son Güncelleme: 13 Ağustos 2015 - 15:28 / Editör: BIK

Irak ordusunun Felluce’deki kadın doğum hastanesine 3 varil bombasıyla saldırdığı, olayda kadın ve çocuklardan oluşan 25 kişinin öldüğü, 30 kişinin de yaralandığı bildirildi.ENBAR (AA) – Irak ordusunun Felluce’deki kadın doğum hastanesine 3 varil bombasıyla saldırdığı, olayda kadın ve çocuklardan oluşan 25 kişinin öldüğü, 30 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Enbar İl Meclisi’nden yapılan yazılı açıklamada, “Felluce Kadın Doğum Hastanesi, uçaklar tarafından şiddetli saldırıya uğradı. Olayda onlarca kadın ve çocuk yaşamını yitirdi veya yaralandı” denildi.

Rastgele yapılan bombardımanların sivillere zarar verdiği ifade edilen açıklamada, hava saldırısından Irak Savunma Bakanlığı sorumlu tutuldu.

Felluce Hastanesi doktorlarından Mazin ed-Duleymi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Orduya ait helikopterler Felluce Kadın Doğum Hastanesi’ne 3 varil bombasıyla saldırı düzenledi. Olayda kadın ve çocuklardan oluşan 25 kişi öldü, 30 kişi yaralandı” dedi.

Saldırı sonucu hastanenin kullanılamaz hale geldiğini belirten Duleymi, hayatını kaybedenlere ait cesetlerin adli tıp kurumuna kaldırıldığını, yaralıların ise Felluce Hastanesi’ne nakledildiğini söyledi.

Muhabir: Mahmut Geldi

AMT

why does my husband cheat click i want my husband to cheat
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again