Kahire’de patlama

Yargı binalarının bulunduğu Ramses Meydanı yakınlarındaki patlamada, 1 kişi öldü 9 kişi yaralandı.Mısır’ın başkenti Kahire’de yargı binalarının bulunduğu Ramses Meydanı yakınlarındaki patlamada 1 kişinin öldüğü, 9 kişinin yaralandığı bildirildi. Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Hüsam Abdulğaffar’ın verdiği bilgiye göre, Tahrir Meydanı’na da yakın olan ve yoğun kalabalığın bulunduğu Ramses Meydanı yakınlarında bir patlama meydana geldi. Olayda ilk […]

Eklenme: 2 Mart 2015 - 15:55 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Yargı binalarının bulunduğu Ramses Meydanı yakınlarındaki patlamada, 1 kişi öldü 9 kişi yaralandı.Mısır’ın başkenti Kahire’de yargı binalarının bulunduğu Ramses Meydanı yakınlarındaki patlamada 1 kişinin öldüğü, 9 kişinin yaralandığı bildirildi.

Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Hüsam Abdulğaffar’ın verdiği bilgiye göre, Tahrir Meydanı’na da yakın olan ve yoğun kalabalığın bulunduğu Ramses Meydanı yakınlarında bir patlama meydana geldi. Olayda ilk belirlemelere göre, 1 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.

Güvenlik kordonu altına alınan bölgedeki metro istasyonunun kapatıldığı ve olay yerinde incelemelere başlandığı kaydedildi.

Mısır devlet televizyonu da başkent Kahire’de mahkemelerin bulunduğu “adliye kompleksi” civarında patlama meydana geldiğini ve yaralananların olduğunu duyurmuştu.

AA- Hamdi Yıldız

MU

i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what has my boyfriend cheated on me quiz
dream that i cheated on my boyfriend i cheated on my boyfriend how to get him back i cheated on my boyfriend quotes
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
my girlfriend cheated on me with my best friend go cheat on my girlfriend
marriage affairs click wife cheat
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what