Kalbine kurşun girdi

Arkadaşının kurcaladığı silahın ateş alması sonucu kalbine kurşun isabet eden kişi yaşamını yitirdi.BURSA (AA) – Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde, arkadaşının elindeki silahın yanlışlıkla ateş alması sonucu vurulan kişi hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Alemdar Mahallesi Filiz Sokağı’ndaki bir evde buluşan Sıddık A. (38) ile Hakan (36) ve Turan Zengin kardeşler, alkol aldı. Daha sonra Sıddık […]

Eklenme: 14 Eylül 2015 - 10:33 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Arkadaşının kurcaladığı silahın ateş alması sonucu kalbine kurşun isabet eden kişi yaşamını yitirdi.BURSA (AA) – Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde, arkadaşının elindeki silahın yanlışlıkla ateş alması sonucu vurulan kişi hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Alemdar Mahallesi Filiz Sokağı’ndaki bir evde buluşan Sıddık A. (38) ile Hakan (36) ve Turan Zengin kardeşler, alkol aldı.

Daha sonra Sıddık A’nın, belindeki silahı eline alıp kurcalamaya başladığı sırada tabanca ateş aldı. Silahtan çıkan kurşun, Hakan Zengin’in kalbine isabet etti. Sıddık A’nın, olay sonrası kaçtığı iddia edildi.

Kardeşinin vurulduğunu gören Turan Zengin, durumu polise ve 112 acil servis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, Hakan Zengin’in yaşamını yitirdiğini belirledi.

Ceset, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Polis, Sıddık A’nın yakalanması için çalışma başlattı.

Muhabir: Sergen Sezgin

MU

why does my husband cheat read i want my husband to cheat
marriage affairs survivingediscovery.com will my husband cheat again