Kapalıçarşı, Türk bayraklarıyla donatıldı

2 bin Türk bayrağı asıldı…İSTANBUL (AA) – Kapalıçarşı, son günlerde yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden şehitleri anmak amacıyla Türk bayraklarıyla donatıldı. Kapalıçarşı Esnaflar Derneği Başkanı Hasan Fırat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul’un tarihi simgelerinden biri olan 554 yıllık Kapalıçarşı’da 3 bin iş yerinin bulunduğunu hatırlattı. Fırat, son günlerde yaşanan terör olaylarının herkes gibi kendilerini de […]

Eklenme: 15 Eylül 2015 - 15:52 / Son Güncelleme: 15 Eylül 2015 - 15:52 / Editör: BIK

2 bin Türk bayrağı asıldı…İSTANBUL (AA) – Kapalıçarşı, son günlerde yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden şehitleri anmak amacıyla Türk bayraklarıyla donatıldı.

Kapalıçarşı Esnaflar Derneği Başkanı Hasan Fırat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul’un tarihi simgelerinden biri olan 554 yıllık Kapalıçarşı’da 3 bin iş yerinin bulunduğunu hatırlattı.

Fırat, son günlerde yaşanan terör olaylarının herkes gibi kendilerini de üzdüğünü dile getirerek, terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitleri anmak amacıyla Kapalıçarşı’ya 2 bin Türk bayrağı astıklarını ve her gün de asmaya devam ettiklerini söyledi.

Esnafın, resmi bayramlarda Kapalıçarşı’daki iş yerlerine Türk bayrağı asmasının yönetim kurulu kararı olduğunu belirten Fırat, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şehitlerimiz için esnafımızın katılımıyla anma töreni yaptık. Törenin ardından esnafımızın bir bölümü yürüyüş de düzenledi. Bayrağımızı sallıyoruz, sallamaya da devam edeceğiz. Savaş değil barış olmasını ve kanın durmasını istiyoruz. Ülkemize, toprağımıza ve bayrağımıza da sahip çıkıyoruz.

Kapalıçarşı, bir mozaiktir. Burada her inançtan insan var ama onlar, Türk vatandaşıdır. Başından sonuna kadar bizim yanımızdadırlar. Dinleri ayrı olabilir ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Aynı bayrağın altında, aynı kimliği taşıyoruz.”

Muhabir: Çiğdem Pala

MU

why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend
i cheated on my boyfriend should i tell him has my boyfriend cheated on me quiz help i cheated on my boyfriend
cheat women what makes married men cheat cheat women