Kar ve İstanbul

İki güzelin buluşması kartpostallık görüntüler oluşturdu.İstanbul, kar yağınca başka bir güzelliğe büründü. Tarihin güzelliklerini taşıyan yedi tepeli şehir, bu kez beyaz gelinliğiyle karşımıza çıkarak bir kez daha kendini gösterdi. Yaşamın acı ve tatlı tüm koşulları karla birlikte daha da gün yüzüne çıktı. İşlerine giden vatandaşlar, kilometrelerce uzaktan gelen turistler, balık tutan insanlar, ekmek parası peşinde […]

Eklenme: 15 Ocak 2015 - 18:09 / Son Güncelleme: 15 Ocak 2015 - 18:09 / Editör: BIK

İki güzelin buluşması kartpostallık görüntüler oluşturdu.İstanbul, kar yağınca başka bir güzelliğe büründü. Tarihin güzelliklerini taşıyan yedi tepeli şehir, bu kez beyaz gelinliğiyle karşımıza çıkarak bir kez daha kendini gösterdi.

Yaşamın acı ve tatlı tüm koşulları karla birlikte daha da gün yüzüne çıktı. İşlerine giden vatandaşlar, kilometrelerce uzaktan gelen turistler, balık tutan insanlar, ekmek parası peşinde koşanlar… Karmaşası bile bir başkaydı İstanbul’un, herkese istediğini vermedi ama kendisi gibiydi.

Soğuktan üşüttü, güzelliğiyle gülümsetti ve İstanbul yaşamın merkeziydi. Bütün objektifler peşinden koştu bugün. Kimi boğaz kenarından baktı o heybetli kente, kimi Pierre Loti tepesinden. Herkese istediği manzarayı sundu.

Haber: Mehmet Fatih Kutluhan / www.bik.gov.tr
Fotoğraflar: Yasin Aras

MFK

i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what has my boyfriend cheated on me quiz
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what