Kenan Doğulu Açıkhava’da konser verecek

Şarkıcı Kenan Doğulu, “İhtimal” isimli yeni şarkısını ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde yorumlayacak. İSTANBUL-Şarkıcı Kenan Doğulu, “İhtimal” isimli yeni şarkısını ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde yorumlayacak. Doğulu, “Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri” kapsamında 25 Haziran’da hayranlarıyla buluşacak. Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek konserde Doğulu, “Gelinim”, “Sımsıkı Sıkı Sıkı”, “Aşkkolik”, “Aşk Oyunu”, “Baş […]

Eklenme: 9 Haziran 2016 - 15:57 / Son Güncelleme: 9 Haziran 2016 - 15:57 / Editör: BIK

Şarkıcı Kenan Doğulu, “İhtimal” isimli yeni şarkısını ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde yorumlayacak.

Doğulu, “Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri” kapsamında 25 Haziran’da hayranlarıyla buluşacak.

Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek konserde Doğulu, “Gelinim”, “Sımsıkı Sıkı Sıkı”, “Aşkkolik”, “Aşk Oyunu”, “Baş Harfi Ben”, “Can Bebeğim” ve “Ex Aşkım” gibi sevilen şarkılarının da caz müzik formlarında yeniden düzenlenmiş versiyonlarını seslendirecek.

Doğulu’ya piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, kontrbasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksafonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal’ın yer aldığı Türk caz müzisyenlerinden oluşan orkestra eşlik edecek.

AA