Komisere nikahta kelepçe hediyesi

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli komiser Emre Özçelik ile Sırma Kamak, Efeler’de düzenlenen nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi. Özçelik ile Kamak’a ‘kelepçe’ hediye eden polis arkadaşları, genç çifti birbirlerine kelepçeledi.

Eklenme: 18 Mayıs 2017 - 09:25 / Son Güncelleme: 18 Mayıs 2017 - 9:25 / Editör: Büşra Kılıç

Naci ERİŞ- Denge Gazetesi- Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro’da görevli komiser Emre Özçelik (26) ile Matematik Öğretmeni Sırma Kamak (24), hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin nikah töreni Çeştepe Nikah Salonu’nda kıyıldı. Törene, çiftin yakınları ve çok sayıda polis katıldı.

Bir ömür boyu birlikte yaşamaya ‘Evet’ diyen genç çifte evlilik cüzdanlarını, nikahın şahitliği yapan Asayiş Şube Müdürü Kadir Erciyes verdi. Erciyes yaptığı konuşmada, “Allah hayırlı uğurlu etsin. Emre arkadaşımız, sevdiğimiz, birimimizde çalışan bir arkadaşımız. Evlilik cüzdanını hanımefendiye verirken Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi ‘En az 3 çocuk’ diyoruz. Vatana millete hayırlı olur inşallah” dedi.

GENÇ ÇİFTE KELEPÇE TAKILDI

Nikah töreninin ardından Emre Özçelik’in mesai arkadaşları küçük bir sürpriz hazırladı. Bir hediye vermek istediklerini söyleyen polis memuru Ayla Yalvaç, yanında getirdiği kelepçeyle genç çift birbirlerine kelepçeledi.