Kullanmadım ve kullanmayı hiçbir zaman düşünmedim

Elvan Abeylegesse’nin “doping” yaptığı iddiası…ANKARA (AA) – Uluslararası Atletizm Federasyonu (IAAF), 2005 ve 2007 yıllarına ait numunelerle ilgili savunma istediği milli atlet Elvan Abeylegesse, “Böyle bir maddeyi kullanmadım ve kullanmayı hiçbir zaman düşünmedim” ifadesini kullandı. Elvan Abeylegesse, yaptığı yazılı açıklamada, 2007 yılında Japonya’nın Osaka kentinde organize edilen Dünya Atletizm Şampiyonası sonrasında alınan numunesinin tekrar testinde, […]

Eklenme: 13 Ağustos 2015 - 14:24 / Son Güncelleme: 13 Ağustos 2015 - 14:24 / Editör: BIK

Elvan Abeylegesse’nin “doping” yaptığı iddiası…ANKARA (AA) – Uluslararası Atletizm Federasyonu (IAAF), 2005 ve 2007 yıllarına ait numunelerle ilgili savunma istediği milli atlet Elvan Abeylegesse, “Böyle bir maddeyi kullanmadım ve kullanmayı hiçbir zaman düşünmedim” ifadesini kullandı.

Elvan Abeylegesse, yaptığı yazılı açıklamada, 2007 yılında Japonya’nın Osaka kentinde organize edilen Dünya Atletizm Şampiyonası sonrasında alınan numunesinin tekrar testinde, yabancı madde bulunduğunun IAAF tarafından Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) aracılığıyla kendisine bildirildiğini belirtti.

Milli atlet, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Böyle bir maddeyi kullanmadım ve kullanmayı hiçbir zaman düşünmedim. Konunun açıklığa kavuşması için IAAF ve TAF nezdinde tüm girişimlerde bulunacağımı ve konu sonuçlanıncaya kadar yarışmalardan çekildiğimi bildiririm. Daha da ileri giderek IAAF’tan 2008 Olimpiyatları’ndaki numunelerimin de yeniden test edilmesini talep edeceğim. Şu an derin bir hayal kırıklığı ve üzüntü yaşıyorum.”

Muhabir: Ö.Buğra Ersavaş
Yayınlayan: Yasin Tuncer

MK

my husband cheated click affairs with married men
cheat women wives that cheat cheat women
women looking to cheat site my wife cheated on me now what
marriage affairs women cheat on their husbands will my husband cheat again