Maserati Alfieri’ye “En İyi Konsept Otomobil” ödülü

Maserati’nin Alfieri konsept modeli, “2014’ün En İyi Konsept Otomobili” seçildi.Tofaş’tan yapılan açıklamaya göre, Maserati’nin 100. yılına özel tasarlanan Alfieri konsept modeli, Car Design News tarafından Cenevre’de düzenlenen “Yılın Otomobil Tasarımı Ödülleri” kapsamında 2014’ün “En İyi Konsept Otomobil Ödülü”nü almaya hak kazandı. İlk kez geçen yıl Cenevre Otomobil Fuarı’nda gösterilen ve adını Alfieri Maserati’den alan 2+2 […]

Eklenme: 6 Mart 2015 - 18:23 / Son Güncelleme: 6 Mart 2015 - 18:23 / Editör: BIK

Maserati’nin Alfieri konsept modeli, “2014’ün En İyi Konsept Otomobili” seçildi.Tofaş’tan yapılan açıklamaya göre, Maserati’nin 100. yılına özel tasarlanan Alfieri konsept modeli, Car Design News tarafından Cenevre’de düzenlenen “Yılın Otomobil Tasarımı Ödülleri” kapsamında 2014’ün “En İyi Konsept Otomobil Ödülü”nü almaya hak kazandı.

İlk kez geçen yıl Cenevre Otomobil Fuarı’nda gösterilen ve adını Alfieri Maserati’den alan 2+2 kişilik Alfieri konsept, Maserati’nin Torino’daki tasarım merkezinde, Lorenzo Ramaciotti ve Marco Tencone yönetimindeki genç bir grup tarafından tasarlandı.

Maserati’nin gelecekteki modellerinin tasarım yaklaşımı hakkında detaylı bilgi verecek özelliklere sahip olan Alfieri’nin üretimine 2017 yılı itibariyle başlanması bekleniyor. Otomobilin, ilerleyen dönemde cabrio versiyonunun da pazara sunulması hedefleniyor.

Muhabir: Huseyin Demir
Yayınlayan: Hasan Arslan

why does my husband cheat click i want my husband to cheat
my husband cheated women who want to cheat affairs with married men