Meteorolojiden “kuvvetli yağış” uyarısı

Dört il için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı…ANKARA (AA) – Kastamonu, Sinop, Çorum’un kuzey çevreleriyle Samsun’un batısında kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün Batı Karadeniz’de görülecek yağışların Çarşamba günü sabah saatlerine kadar Kastamonu, Sinop, Çorum’un kuzey çevreleri ile Samsun’un batı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Meydana gelebilecek sel, su baskını, […]

Eklenme: 8 Eylül 2015 - 10:33 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Dört il için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı…ANKARA (AA) – Kastamonu, Sinop, Çorum’un kuzey çevreleriyle Samsun’un batısında kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün Batı Karadeniz’de görülecek yağışların Çarşamba günü sabah saatlerine kadar Kastamonu, Sinop, Çorum’un kuzey çevreleri ile Samsun’un batı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, heyelan, ulaşımda aksamlar, dolu ve hortum gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması istendi.

Muhabir: Ilkay Guder
Yayınlayan: Şükran Yücel

MK

i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
dream that i cheated on my boyfriend i cheated on my boyfriend how to get him back i cheated on my boyfriend quotes
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what