Meteorolojiden sağanak uyarısı

Üç il sağanak yağmur için uyarıldı…ANKARA (AA) – Kütahya ili geneli, Bursa’nın güneyi, Balıkesir il merkezi ve güneydoğusu için kuvvetli gök gürültülü sağanak uyarısında bulunuldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, öğleden sonra ve akşam ilk saatlerde, Kütahya ili geneli, Bursa’nın güneyi, Balıkesir il merkezi ve güneydoğusunda kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiği belirtildi. Açıklamada, saat 21.00’e […]

Eklenme: 7 Ağustos 2015 - 11:44 / Son Güncelleme: 7 Ağustos 2015 - 11:44 / Editör: BIK

Üç il sağanak yağmur için uyarıldı…ANKARA (AA) – Kütahya ili geneli, Bursa’nın güneyi, Balıkesir il merkezi ve güneydoğusu için kuvvetli gök gürültülü sağanak uyarısında bulunuldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, öğleden sonra ve akşam ilk saatlerde, Kütahya ili geneli, Bursa’nın güneyi, Balıkesir il merkezi ve güneydoğusunda kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiği belirtildi.

Açıklamada, saat 21.00’e kadar etkisinin sürmesi beklenen kuvvetli yağış nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı yetkililerin ve vatandaşların dikkatli olması istendi.

Muhabir: Aynur Ekiz
Yayınlayan: Kudret Topçu

MK

women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
my husband cheated why women cheat affairs with married men