Mezarlığı cephaneliğe çevirmişler

Diyarbakır’ın Silvan ilçesindeki mezarlıkta yapılan aramada çok sayıda molotofkokteyli, el yapımı patlayıcı ve bomba yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. DİYARBAKIR (AA) – Silvan ilçesindeki mezarlıkta yapılan aramada ağaçlara ve mezarlara gizlenmiş çok sayıda molotofkokteyli, el yapımı patlayıcı ve bomba yapımında kullanılan malzemeler bulundu. Tekel Mahalle Mezarlığı’ndaki malzeme kulübesine el yapımı patlayıcılar taşındığı istihbaratı üzerine güvenlik […]

Eklenme: 23 Ağustos 2015 - 17:26 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Diyarbakır’ın Silvan ilçesindeki mezarlıkta yapılan aramada çok sayıda molotofkokteyli, el yapımı patlayıcı ve bomba yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi.

DİYARBAKIR (AA) – Silvan ilçesindeki mezarlıkta yapılan aramada ağaçlara ve mezarlara gizlenmiş çok sayıda molotofkokteyli, el yapımı patlayıcı ve bomba yapımında kullanılan malzemeler bulundu.

Tekel Mahalle Mezarlığı’ndaki malzeme kulübesine el yapımı patlayıcılar taşındığı istihbaratı üzerine güvenlik güçleri operasyon düzenledi.

Mezarlıkta yapılan aramada ağaçların arasına ve bazı mezarlara gizlenmiş 12 kilogramlık mutfak tüplerinde 10 el yapımı bomba, 61 el yapımı patlayıcı, bomba yapımında kullanılan 100 kilogram sodyum klorat, 185 metal kap, 51 molotofkokteyli, 73 boş şişe, 2 havai fişek kartuşu, 3 top kablo, 16 büyük pil, giyim eşyaları ve ayakkabılar, terör örgütü PKK’nın gençlik yapılanması YDG-H amblemli flama, çuvallar ve naylon poşetler ele geçirildi.

Operasyonla ilgili soruşturma sürüyor.

Muhabir: Ömer Yasin Ergin

MFK

why does my husband cheat read i want my husband to cheat
i cheated on my boyfriend with a black guy go i cheated on my boyfriend what do i do
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
marriage affairs survivingediscovery.com will my husband cheat again