Milli Takım antrenmanında gerginlik

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu’nda, deplasmanda Hollanda ile yapacağı maç için Almanya’da kampta bulunan A Milli Futbol Takımı’nın antrenmanında pankart krizi yaşandı. MARİENFELD (AA) – 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu’nda, deplasmanda Hollanda ile yapacağı maç için Almanya’da kampta bulunan A Milli Futbol Takımı’nın antrenmanında pankart krizi yaşandı. Antrenman sahasında gelen 3 Beşiktaş taraftarı, Emre Belözoğlu’na […]

Eklenme: 25 Mart 2015 - 21:34 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu’nda, deplasmanda Hollanda ile yapacağı maç için Almanya’da kampta bulunan A Milli Futbol Takımı’nın antrenmanında pankart krizi yaşandı.

MARİENFELD (AA) – 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu’nda, deplasmanda Hollanda ile yapacağı maç için Almanya’da kampta bulunan A Milli Futbol Takımı’nın antrenmanında pankart krizi yaşandı.

Antrenman sahasında gelen 3 Beşiktaş taraftarı, Emre Belözoğlu’na küfür ve hakaret içeren yazıların bulunduğu pankartları sahayı çevrelen çitlere astı. Pankartlar güvenlik görevlilerince asıldığı yerden indirildi. Pankartı asan taraftarlar da idman sahasının dışına çıkarıldı.

A Milli Futbol Takımı, Hollanda ile 28 Mart Cumartesi günü oynayacağı maçının hazırlıklarını akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü. 

Almanya’nın Marienfeld kasabasında hazırlıklarını sürdüren milliler, ısınmanın ardından, dört grup halinde eğitsel oyun oynadı. Ay-yıldızlılar daha sonra sınırlı alanda pas ve taktik çalışması yaptı. Hollanda maçında kart cezası nedeniyle oynayamayacak Arda Turan da idmanda yer aldı. 

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde, TSİ ile 17.30’da başlayan antrenmanın ilk 20 dakikalık bölümünden basın mensuplarının görüntü almasına izin verildi.

Bu arada, Terim’in izni ile yaklaşık 200 taraftar çalışmayı saha kenarından takip etti.

A Milli Takım yarın gerçekleştireceği, basına ve seyirciye kapalı son antrenmanın ardından TSİ 18.00’de kamp yaptığı otelden otobüsle maçın oynanacağı Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a hareket edecek.

Çalışmayı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve bazı yetkililer de izledi.

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat
should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
i cheated on my boyfriend with a black guy i cheated on my boyfriend quotes i cheated on my boyfriend what do i do
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
marriage affairs affair dating sites wife cheat
my husband cheated click affairs with married men
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again