Motosiklet tamiri ondan soruluyor

Motosiklet servis ve bakım işletmesinde eşi Nevzat Küçükoğlu’na yardım için 5 yıl önce eline takımları alan İlknur Küçükoğlu, bugün hem torun bakıyor, hem de motosiklet tamiratı ile ilçe sanayisinde görenleri şaşırtıyor.

Eklenme: 10 Ağustos 2018 - 09:09 / Son Güncelleme: 10 Ağustos 2018 - 9:09 / Editör: Büşra Kılıç

Özgür DEDEOLUK- Ses Gazetesi- 11 yaşından beri motosiklet tamirciliğinin içinde olan, 49 yaşındaki Nevzat Küçükoğlu’na ‘hayat müşterek’ deyip dükkanda çay ve yemeği yapmak üzere gelip giden İlknur Küçükoğlu, getir götürün ardından cıvata sıkma, yağ değiştirme derken bugün baştan sona motosiklet montajı yapar hale geldi. Kendini hem çırak, hem kalfa, hem de usta olarak gördüğünü ifade eden Küçükoğlu, “İnsanlar önce şaşırıyor ama ardından takdir ediyorlar. Hem torun bakıyorum, hem motosikletleri montajlıyorum” dedi.

 “SEVDİKTEN SONRA KOLAY”

2,5 yaşındaki torunuyla ilgilenip aynı zamanda motosiklet tamir ve montajı yapan Küçükoğlu, “İşsizlik diye bir şey yok. İnsan istedikten sonra her şeyi yapar. Elbette her iş gibi zorlukları oluyor ama eşimle çalışmak ve sevdiğim işi yapmak zorlukları aştırıyor, kolaylaştırıyor” dedi.

“USTAMIZ OLDU”

Tüm marka motosikletlerin özel servis ve bakımını yaptıklarını ifade eden Nevzat Küçükoğlu, “Tarımsal makina servis ve bakımında da her türlü hizmeti veriyoruz. Her marka tırpan, kesim motoru, zeytin silkme makinası, jeneratör, su motoru servis, bakım, yedek parça temininde müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Eşim İlknur Küçükoğlu gerek tamiratta, gerek montajda yardımcı oluyor. O dediği gibi çıraklıkla başladı, ustamız oldu” şeklinde konuştu.