Mucize gibi kurtuluş

Nehre yuvarlanan araçta mahsur kalan 18 aylık bebek, kazadan 14 saat sonra bulunduANKARA (AA) – ABD’nin Utah eyaletinde nehre düşen arabanın içindeki 18 aylık bebek, kazadan 14 saat sonra kurtarıldı. Yetkililer, küçük kızın bir balıkçı tarafından arabanın içinde oto koltuğuna bağlı olarak su üzerinde yüzerken bulunduğunu açıkladı. Salt Lake City’deki hastanede tedavi altına alınan bebeğin […]

Eklenme: 9 Mart 2015 - 11:33 / Son Güncelleme: 9 Mart 2015 - 11:33 / Editör: BIK

Nehre yuvarlanan araçta mahsur kalan 18 aylık bebek, kazadan 14 saat sonra bulunduANKARA (AA) – ABD’nin Utah eyaletinde nehre düşen arabanın içindeki 18 aylık bebek, kazadan 14 saat sonra kurtarıldı.

Yetkililer, küçük kızın bir balıkçı tarafından arabanın içinde oto koltuğuna bağlı olarak su üzerinde yüzerken bulunduğunu açıkladı.

Salt Lake City’deki hastanede tedavi altına alınan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. ?

Küçük kızı arabadan çıkarmak için buz gibi nehre giren üç polisle dört itfaiye erinin hipotermi nedeniyle hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

Bebeğin 25 yaşındaki annesi Lynn Groesbeck’in kazada yaşamını yitirdiği ve cesedinin sürücü koltuğunda bulunduğu kaydedildi.

Groesbeck’in gece geç saatlerde aşırı hız nedeniyle bariyerlere çarparak aracının kontrolünü kaybettiği tahmin ediliyor.

Muhabir: Umur Koçak Semiz
Yayınlayan: Şermin Coşkun

MK

dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes