Muharrem Mermertaş’ın acı günü

Kurumumuz Trabzon Şube Müdürü Muharrem Mermertaş’ın babası Muzaffer Mermertaş ebediyete göç etti.TRABZON (bik.gov.tr) – Bir süredir tedavi gördüğü hastanede 9 Ekim tarihinde hayata gözlerini yuman Muzaffer Mermertaş, vefatından bir gün sonra Trabzon Düzköy ilçesi Işıklar Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon […]

Eklenme: 16 Ekim 2015 - 11:34 / Son Güncelleme: 16 Ekim 2015 - 11:34 / Editör: BIK

Kurumumuz Trabzon Şube Müdürü Muharrem Mermertaş’ın babası Muzaffer Mermertaş ebediyete göç etti.TRABZON (bik.gov.tr) – Bir süredir tedavi gördüğü hastanede 9 Ekim tarihinde hayata gözlerini yuman Muzaffer Mermertaş, vefatından bir gün sonra Trabzon Düzköy ilçesi Işıklar Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze törenine Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Basın İlan Kurumu eski Genel Müdürü Mehmet Atalay, spor, siyaset, bürokrasi ve basın dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

Işıklar Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Mermertaş aynı mahallede bulunan aile kabristanlığına defnedildi.

Basın İlan Kurumu ailesi olarak Muzaffer Mermertaş’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

MFK

marriage affairs developersalley.com wife cheat