NBA heyecanı 3 maçla başlıyor

NBA’de son şampiyon Golden State Warriors’ın yanı sıra Ersan İlyasova’nın oynadığı Detroit Pistons ve Ömer Aşık’ın forma giydiği New Orleans Pelicans da ilk maçlarda sahaya çıkacak.ANKARA (AA) – Amerikan Basketbol Ligi (NBA) 2015-16 sezonu, yarın sabaha karşı oynanacak 3 maçla başlayacak. Geçen yıl Golden State Warriors’ın şampiyonluğuyla tamamlanan NBA’in yeni sezonunun ilk gününde, Warriors ile […]

Eklenme: 27 Ekim 2015 - 15:12 / Son Güncelleme: 27 Ekim 2015 - 15:12 / Editör: BIK

NBA’de son şampiyon Golden State Warriors’ın yanı sıra Ersan İlyasova’nın oynadığı Detroit Pistons ve Ömer Aşık’ın forma giydiği New Orleans Pelicans da ilk maçlarda sahaya çıkacak.ANKARA (AA) – Amerikan Basketbol Ligi (NBA) 2015-16 sezonu, yarın sabaha karşı oynanacak 3 maçla başlayacak.

Geçen yıl Golden State Warriors’ın şampiyonluğuyla tamamlanan NBA’in yeni sezonunun ilk gününde, Warriors ile milli basketbolcu Ömer Aşık’ın forma giydiği New Orleans Pelicans karşı karşıya gelecek.

Günün diğer maçlarında Atlanta Hawks ile Ersan İlyasova’nın yeni takımı Detroit Pistons ve Chicago Bulls ile 2015 final serisini kaybeden Cleveland Cavaliers takımları karşılaşacak.

Muhabir: Hüseyin Burak Demirer

MFK