Netanyahu terörizmin simgesi

Hamas Sözcüsü Ebu Zuhri, “Netanyahu, dünyada terörizmin simgesi olarak kalacaktır” dedi. GAZZE Hamas Sözcüsü Sami Ebu Zuhri, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun “dünyada terörizmin simgesi olarak kalacağını” belirtti. Ebu Zuhri, yaptığı yazılı açıklamada, Netanyahu’nun Paris’teki yürüyüşe katılmasını kınadıklarını belirterek, “Bu davranışı, kendisini Gazze’de işlediği suçlardan temize çıkarmayacağı gibi İsrail’in son saldırılarındaki sorumluluğunu da ortadan kaldırmayacak. Netanyahu, […]

Eklenme: 13 Ocak 2015 - 21:41 / Son Güncelleme: 13 Ocak 2015 - 21:41 / Editör: BIK

Hamas Sözcüsü Ebu Zuhri, “Netanyahu, dünyada terörizmin simgesi olarak kalacaktır” dedi.
GAZZE

Hamas Sözcüsü Sami Ebu Zuhri, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun “dünyada terörizmin simgesi olarak kalacağını” belirtti.

Ebu Zuhri, yaptığı yazılı açıklamada, Netanyahu’nun Paris’teki yürüyüşe katılmasını kınadıklarını belirterek, “Bu davranışı, kendisini Gazze’de işlediği suçlardan temize çıkarmayacağı gibi İsrail’in son saldırılarındaki sorumluluğunu da ortadan kaldırmayacak. Netanyahu, dünyada terörizmin simgesi olarak kalacaktır” denildi.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu Paris’te geçen Pazar günü terörle mücadelede dayanışma için düzenlenen ve 1,5 milyon kişinin yanı sıra yaklaşık 50 devlet ve hükümet başkanının yer aldığı “Cumhuriyet Yürüyüşü”ne katılmıştı.

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me
marriage affairs click wife cheat
my husband cheated women who want to cheat affairs with married men