O görevde 10 dakika kalan vali istifa etti

Terör eylemleri açısından kritik illerden Bitlis’in merkeze alınan valisi Orhan Öztürk, Ankara’daki yeni görevine bugün başladı. Merkez valiliği görevinde 10 dakika kalan Vali Öztürk, bu görevinden istifa etti.ANKARA – Merkez Valiliği görevinde en kısa süre görev yapan vali olarak bürokrasi tarihine geçen Vali Öztürk’ün 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri’nde milletvekili adayı olmak […]

Eklenme: 31 Ağustos 2015 - 16:27 / Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 - 16:27 / Editör: BIK

Terör eylemleri açısından kritik illerden Bitlis’in merkeze alınan valisi Orhan Öztürk, Ankara’daki yeni görevine bugün başladı. Merkez valiliği görevinde 10 dakika kalan Vali Öztürk, bu görevinden istifa etti.ANKARA – Merkez Valiliği görevinde en kısa süre görev yapan vali olarak bürokrasi tarihine geçen Vali Öztürk’ün 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri’nde milletvekili adayı olmak üzere istifa ettiği öğrenildi.

Bir dönem Ak Parti İskilip Belediye Başkanlığı yapan Öztürk, İstanbul’da Darülaceze Başkanlığı, Küçükçekmece Kaymakamlığı, İstanbul Vali Yardımcılığı görevlerinden sonra Bitlis Valiği’ne atanmıştı. Medyanın yakından tanıdığı Öztürk, yeniden siyaset sahnesine dönüyor.

MFK

why do i want my wife to cheat on me brokenwrenchbrewing.com why do i want to cheat on my wife
my husband cheated women who want to cheat affairs with married men