Okulun “en renkli” kız öğrencisi

Görenleri şaşırtıyor…GAZİANTEP (AA) – Gaziantep’te 8 yaşındaki Yasemin İçten’in farklı renkteki gözleri ve saçları görenleri hayrete düşürüyor. İçten ailesinin 4 çocuğundan en küçüğü olan 8 yaşındaki Yasemin, Van kedisini andıran farklı renkteki gözleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bir gözü yeşil diğer gözü kahverengi, saçlarının ise bir kısmı sarı bir kısmı kahverengi olan Yasemin, okulun “en renkli” […]

Eklenme: 28 Eylül 2015 - 15:31 / Son Güncelleme: 28 Eylül 2015 - 15:31 / Editör: BIK

Görenleri şaşırtıyor…GAZİANTEP (AA) – Gaziantep’te 8 yaşındaki Yasemin İçten’in farklı renkteki gözleri ve saçları görenleri hayrete düşürüyor.

İçten ailesinin 4 çocuğundan en küçüğü olan 8 yaşındaki Yasemin, Van kedisini andıran farklı renkteki gözleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bir gözü yeşil diğer gözü kahverengi, saçlarının ise bir kısmı sarı bir kısmı kahverengi olan Yasemin, okulun “en renkli” öğrencisi olarak tanınıyor.

Türktepe İlköğretim Okulu ikinci sınıf öğrencisi Yasemin’in sınıf öğretmeni Ali Korkmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencisinin okulun en sevilen öğrencilerinden biri olduğunu söyledi.

Farklı renkteki gözleri ve saçlarıyla Yasemin’i görenlerin çok şaşırdığını anlatan Korkmaz, “Diğer sınıflardan öğretmen ve öğrenciler onu görmeye geliyor. Sınıfımızın hatta okulumuzun en renkli öğrencisi. İlk görenler hayret ediyor” dedi.

Okul Müdürü Ergün Kocaakça da okullunda böyle bir öğrenci olmasından mutluluk duyduğunu belirterek, farklılıkların öğrencilerin hayal dünyasını daha da geliştireceğini söyledi.

Muhabir: Adsız Günebakan
Yayınlayan: Tamer Toğanaş

MK

marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again