Olayda kullanıldığı değerlendirilen bıçak bulundu

Mersin’in Tarsus ilçesinde 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın öldürülmesi olayında kullanıldığı değerlendirilen bıçak bulundu.Alınan bilgiye göre, bir ihbar üzerine Tekke Mahallesi’ndeki atık su kanalında arama yapan polis ekipleri, bir bıçak buldu. Bıçağın olayda kullanılan suç aleti olduğunu değerlendiren ekipler, incelenmek üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü. Bu arada, tutuklanan cinayet zanlısı Ahmet Suphi A’nın eşi N.A’nın […]

Eklenme: 16 Şubat 2015 - 18:57 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Mersin’in Tarsus ilçesinde 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın öldürülmesi olayında kullanıldığı değerlendirilen bıçak bulundu.Alınan bilgiye göre, bir ihbar üzerine Tekke Mahallesi’ndeki atık su kanalında arama yapan polis ekipleri, bir bıçak buldu.

Bıçağın olayda kullanılan suç aleti olduğunu değerlendiren ekipler, incelenmek üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü.

Bu arada, tutuklanan cinayet zanlısı Ahmet Suphi A’nın eşi N.A’nın ilçe merkezindeki evinden ayrılarak 5 yaşındaki oğluyla bir yakınının yanına gittiği öğrenildi.

Tutuklanan diğer sanık Necmettin A’nın 15 yıl önce boşandığı, cinayet zanlısı oğlu Ahmet Suphi A. ile yaşadığı kaydedildi.

“Zanlılın hiçbir esnaf odasıyla bağlantısı yoktur”

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Veysel Sarı ise düzenlediği basın toplantısında, olayı şiddetle, nefretle kınadıklarını belirtti.

Sarı, “2005 yılından bu yana ticari araçlarda şoförlük yapan kişiler mal sahibiyle aralarında yapılan anlaşmaya göre sigortalı olarak çalıştırılan kişilerdir. Özgecanımızı katleden şahsın hiçbir şoförler esnaf odasıyla bağlantısı yoktur” diye konuştu.

İlgili kurumlara sözlü olarak, ticari araç alan ve ticari araçlarda çalışacak şoförler için bir komisyon kurulması teklifini sunduklarını ifade eden Sarı, “Valilik, belediye, sağlık müdürlüğü ve şoförler odalarının ortaklaşa vereceği bir eğitimden geçtikten sonra sınava tabi tutularak ‘şoförlük yapabilir’ sertifikası almaları hususunda birçok girişimimiz oldu, Hala da aynı düşünceyi taşımaktayız” ifadesini kullandı.

Anadolu Ajansı

OVE

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat
dream that i cheated on my boyfriend gpatterson.com i cheated on my boyfriend quotes
women wanting to cheat thesailersweb.com i cheated on my wife now what
my husband cheated click affairs with married men
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what