#oneistanbul Instagram yarışması başladı

İstanbul’u dünyada daha fazla görünür kılmak amacıyla düzenlenen #oneistanbul Instagram yarışması başladı.Bir yıl sürecek yarışma boyunca Instagram kullanıcılarının #oneistanbul ve #istanbul hashtag’i ile paylaşacakları, İstanbul fotoğrafları arasından seçilecek fotoğraflardan ilk üçe giren yarışmacılara, notebook, tablet bilgisayar ve cep telefonu hediye edilecek. Yarışma toplam üçer aylık 4 dönemden oluşacak ve her dönem için farklı İstanbul temalarıyla […]

Eklenme: 3 Nisan 2015 - 09:44 / Son Güncelleme: 3 Nisan 2015 - 9:44 / Editör: BIK

İstanbul’u dünyada daha fazla görünür kılmak amacıyla düzenlenen #oneistanbul Instagram yarışması başladı.Bir yıl sürecek yarışma boyunca Instagram kullanıcılarının #oneistanbul ve #istanbul hashtag’i ile paylaşacakları, İstanbul fotoğrafları arasından seçilecek fotoğraflardan ilk üçe giren yarışmacılara, notebook, tablet bilgisayar ve cep telefonu hediye edilecek.

Yarışma toplam üçer aylık 4 dönemden oluşacak ve her dönem için farklı İstanbul temalarıyla devam edecek. Her dönem sonunda bir araya gelecek jüri üyeleri, yaptıkları değerlendirme ile kazanan yarışmacıları belirleyecek.

Yarışmaya katılan Instagram kullanıcılarının paylaşımları, www.howtoistanbul.com ve www.istanbuluseyret.com sitelerinde yayınlanacak.

İstanbul Fuar Merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de, 2-5 Nisan’da düzenlenen 6. Uluslararası fotoğraf, dijital görüntüleme, albüm, reklam, baskı teknolojileri ve ekipmanları fuarı kapsamında başlayan yarışma için tasarlanan stant alanında, ilgililere 4 gün boyunca yarışmayla ilgili detaylı bilgiler verilecek.

Muhabir: Abidin Mutlu Bozdağ

AMT