Oysa ki hiç bilmezler mi çocukların 20 saniyede öldüğünü

Bodrum’dan ölüme gidenleri gören olmadı. Denizde durduran da olmadı. Boğuldular… Şimdi ceset toplama zamanı. 3 ve 5 yaşındaki kardeşlerin cansız bedenleri böyle bulundu. Oysa ki hiç bilmezler mi çocukların 20 saniyede boğulduğunu… MUĞLA / İSTANBUL (AA,bik.gov.tr) – Muğla’nın Bodrum ilçesinde yasa dışı yollardan yurtdışına çıkmaya çalışan kaçakları taşıyan tekne ve botun batması sonucu hayatını kaybeden […]

Eklenme: 2 Eylül 2015 - 12:54 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Bodrum’dan ölüme gidenleri gören olmadı. Denizde durduran da olmadı. Boğuldular… Şimdi ceset toplama zamanı. 3 ve 5 yaşındaki kardeşlerin cansız bedenleri böyle bulundu. Oysa ki hiç bilmezler mi çocukların 20 saniyede boğulduğunu…

MUĞLA / İSTANBUL (AA,bik.gov.tr) – Muğla’nın Bodrum ilçesinde yasa dışı yollardan yurtdışına çıkmaya çalışan kaçakları taşıyan tekne ve botun batması sonucu hayatını kaybeden 12 kişinin cesedine ulaşıldı.

AA muhabirinin yetkililerden aldığı bilgiye göre, Akyarlar Mahallesi’nden denize açılarak, yasa dışı yollardan Yunanistan adalarına geçmeye çalışan kaçakları taşıyan tekne, Aspat açıklarında battı.

Haber verilmesi üzerine bölgeye 4 Sahil Güvenlik botu, Sahil Güvenlik helikopteri ile Sahil Güvenlik uçağı sevk edildi.

Arama kurtarma çalışması yapan ekipler, 16 kişi olduğu öğrenilen tekne etrafında, üzerinde can yelekleri bulunmayan gruptan, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 11 kişinin cansız bedenine ulaştı, 2 kişinin ise arandığı öğrenildi.

Akyarlar açıklarında ise lastik botun battığı ihbarı üzerine 3 Sahil Güvenlik botu tarafından yapılan arama kurtarma çalışmalarında 9 erkek ve 4 kadın sağ kurtarıldı. Bir çocuğun ise cesedine ulaşıldı.

Sahil Güvenlik Komutanlığına ait botlarla karaya taşınan cesetler, Bodrum Devlet Hastanesi morguna getirildi.

Morgun önünde bebeğinin öldüğünü öğrenen Suriyeli bir anne ise sinir krizi geçirdi. Baygınlık geçiren anneye hastane personelince müdahale edildi.

Muhabir: Durmuş Genç

MFK

i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what has my boyfriend cheated on me quiz
women wanting to cheat click i cheated on my wife now what
marriage affairs developersalley.com wife cheat