Pakistan’da gazeteci Golovnina evinde ölü bulundu

Pakistan’da Reuters haber ajansının büro şefi Maria Golovnina’nın, başkent İslamabad’daki evinde ölü bulunduğu bildirildi.İSLAMABAD (AA) – Polis tarafından yapılan açıklamada 34 yaşındaki Golovnina’nın kendini iyi hissetmediği için iş yerinden ayrıldığı, bir süre sonra arkadaşları tarafından 1-8 bölgesindeki evinde bilinci kapalı olarak bulunduğu belirtildi. İslamabad’daki Kulsum Hastanesi’ne kaldırılan, daha sonra Pakistan Medikal Bilimler Enstitüsü’ne nakledilen Golovnina’nın […]

Eklenme: 23 Şubat 2015 - 17:13 / Son Güncelleme: 23 Şubat 2015 - 17:13 / Editör: BIK

Pakistan’da Reuters haber ajansının büro şefi Maria Golovnina’nın, başkent İslamabad’daki evinde ölü bulunduğu bildirildi.İSLAMABAD (AA) – Polis tarafından yapılan açıklamada 34 yaşındaki Golovnina’nın kendini iyi hissetmediği için iş yerinden ayrıldığı, bir süre sonra arkadaşları tarafından 1-8 bölgesindeki evinde bilinci kapalı olarak bulunduğu belirtildi.

İslamabad’daki Kulsum Hastanesi’ne kaldırılan, daha sonra Pakistan Medikal Bilimler Enstitüsü’ne nakledilen Golovnina’nın öldüğü açıklandı. Rus uyruklu Golovnina’nın ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılacağı, daha sonra cenazesinin Rus yetkililere teslim edileceği belirtildi.

Golovnina, 5 yıldır Reuters haber ajansının Pakistan ve Afganistan büro şefliğini yürütüyordu.

Muhabir: Jamaludin Eshmuhammadov

MFK

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
my husband cheated why women cheat affairs with married men
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again