Paris yürüyüşü için tüm önlemler alındı

Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, yarınki Cumhuriyet yürüyüşüyle ilgili gerekli tüm önlemlerin alındığını söyledi. PARİS (AA) – Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, yarınki Cumhuriyet yürüyüşüyle ilgili gerekli tüm önlemlerin alındığını söyledi. Cazeneuve, Cumhurbaşkanı François Hollande başkanlığında Elysee Sarayı’nda yapılan kriz toplantısı sonrasında basına kısa bir açıklama yaptı.  Fransa’da iç güvenliğin tehlike altında olduğu durumlarda polise ve güvenlik görevlilerine […]

Eklenme: 10 Ocak 2015 - 15:15 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, yarınki Cumhuriyet yürüyüşüyle ilgili gerekli tüm önlemlerin alındığını söyledi.

PARİS (AA) – Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, yarınki Cumhuriyet yürüyüşüyle ilgili gerekli tüm önlemlerin alındığını söyledi.

Cazeneuve, Cumhurbaşkanı François Hollande başkanlığında Elysee Sarayı’nda yapılan kriz toplantısı sonrasında basına kısa bir açıklama yaptı. 

Fransa’da iç güvenliğin tehlike altında olduğu durumlarda polise ve güvenlik görevlilerine geniş yetkiler tanıyan Vigipirate Planı’nın Paris’te gerçekleşen terör saldırıları nedeniyle, en üst düzeye çıkarıldığını anımsatan Cazeneuve, Charlie Hebdo, Montrouge ve market saldırılarına ilişkin soruşturmalarda elde edilen bilgilerin de güvenlik önlemlerinin artırılması çerçevesinde değerlendirileceğini kaydetti.

Cazeneuve, yarın yapılacak Cumhuriyet yürüşüyle ilgili de herhangi bir güvenlik sorununun olmadığını vurgulayarak, halka bu konuyla ilgili endişelenmemeleri çağrısında bulundu.

Yarın Paris’in sembol meydanlarından Republique Meydanı’nda geniş katılımlı bir Cumhuriyet yürüyüşü düzenlenecek. Yürüyüşe pekçok yabancı hükümet ve devlet başkanının katılması bekleniyor.

Paris’te, geçtiğimiz 3 günde gerçekleştirilen 3 ayrı terör saldırısında ve ardından düzenlenen operasyonlarda 3 terörist ölü ele geçirilirken, 3’ü polis toplam 17 vatandaş hayatını kaybetmişti.

marriage affairs developersalley.com wife cheat