Pırlanta Biberon

Bu biberonun fiyatı dudak uçuklatıyor.Bir firma tarafından tasarlanan, 22 karatlık 2 bin 200 pırlanta taş bulunan biberon, 59 bin liradan satışa sunuldu. Firmanın sahibi Ömer Kaya, yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürdükleri kendi tasarımları pırlanta emziğin yurt içi ve dışında talep gördüğünü, halen 22 bin liradan sattıklarını söyledi. Altın emzik ve biberon da ürettiklerini dile […]

Eklenme: 12 Mart 2015 - 12:46 / Son Güncelleme: 12 Mart 2015 - 12:46 / Editör: BIK

Bu biberonun fiyatı dudak uçuklatıyor.Bir firma tarafından tasarlanan, 22 karatlık 2 bin 200 pırlanta taş bulunan biberon, 59 bin liradan satışa sunuldu.

Firmanın sahibi Ömer Kaya, yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürdükleri kendi tasarımları pırlanta emziğin yurt içi ve dışında talep gördüğünü, halen 22 bin liradan sattıklarını söyledi.

Altın emzik ve biberon da ürettiklerini dile getiren Kaya, altın biberonun 2 bin liradan alıcı bulduğunu anlattı.

Bir süredir üzerinde çalıştıkları yine kendi tasarımları olan, patentleri kendilerine ait pırlanta biberonu da satışa sunduklarını dile getiren Kaya, şöyle konuştu:

“Bebeklere hediye anlamında çeyrek altın, bileklik, tulum ve oyuncak gibi klasik hediyelerin dışına çıkmak isteyenlerin bu biberona da ilgi göstereceğine inanıyorum. Biberonun ağızlık ile cam kısmı (mamanın ya da sütün doldurulduğu bölüm) arasındaki kısım 24 gram 18 ayar altından yapıldı. Bu altın kısmın üzerine 2 bin 200 pırlanta taş işlendi. 22 karatlık pırlantanın bulunduğu bu biberonu 59 bin liradan satışa sunduk. İstanbul Mücevher Fuarı’nda görücüye çıkan pırlanta biberon altın, ilk gününde ilgi gördü.”

Pırlanta emziğe yurt içi ve dışında özellikle Arapların ilgi gösterdiğini ve satışlarının oldukça iyi gittiğini belirten Kaya, pırlanta biberonu da Türkiye pazarına sunduktan sonra ihraç edeceklerini sözlerine ekledi.

Anadolu Ajansı

MU

why does my husband cheat read i want my husband to cheat
dream that i cheated on my boyfriend gpatterson.com i cheated on my boyfriend quotes
i cheated on my boyfriend with a black guy go i cheated on my boyfriend what do i do
women wanting to cheat my wife cheated on me now what do i do i cheated on my wife now what
why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
my girlfriend cheated on me should i take her back link did my girlfriend cheat on me
marriage affairs affair dating sites wife cheat